Pradžia Gimnazijos mokytojai

Gimnazijos mokytojai

2016-2017 m.m.

Lietuvių kalba

1. Aida Šliažienė, mokytoja metodininkė
2. Asta Valantinavičienė, mokytoja metodininkė
3. Rita Norkutė, mokytoja metodininkė
4. Sandra Puzarienė, mokytoja metodininkė
5. Irmina Petrauskienė, mokytoja metodininkė
6. Silva Margaitienė, mokytoja metodininkė

Rusų kalba
1. Tamara Dudik, mokytoja metodininkė
2. Nadiežda Stungienė, mokytoja metodininkė

Anglų kalba
1. Sigita Šernaitė, mokytoja metodininkė
2. Dalytė Puidokienė, mokytoja metodininkė
3. Vida Kutinienė, vyresnioji mokytoja
4. Sigita Valuckienė, vyresnioji mokytoja
5. Regina Šiaurytė, mokytoja metodininkė
6. Natalja Drozdova, mokytoja metodininkė

Vokiečių kalba
1. Antanė Brazaitienė, vyresnioji mokytoja

Prancūzų kalba
1. Kristina Venzlauskienė, mokytoja

Matematika
1. Živilė Renusė, vyresnioji mokytoja
2. Zita Mačiulienė, mokytoja metodininkė
3. Rolandas Šidlauskas, vyresnysis mokytojas

Matematika, informacinės technologijos
1. Gražina Mickienė, vyresnioji inf.techn.mokytoja, matematikos mokytoja metodininkė
2. Jovita Navickienė, inf.techn.mokytoja metodininkė, vyresnioji matematikos mokytoja

Matematika,ekonomika
1. Lina Tubienė, vyresnioji mokytoja

Fizika
1. Virginijus Kukulskis, mokytojas metodininkas
2. Remigijus Pozniakovas, mokytojas metodininkas
3. Saulius Urbas, vyresnysis mokytojas

Geografija
1. Loreta Kundrotienė, mokytoja metodininkė
2. Renata Kulevičienė, vyresnioji mokytoja

 

Biologija

1. Rolanda Kaluginienė, mokytoja metodininkė
2. Kristina Ališauskaitė, vyresnioji mokytoja
3. Edita Leparskienė, vyresnioji mokytoja.

Chemija
1. Daiva Jemeljanovienė, mokytoja metodininkė
2. Stepanija Žukienė, vyresnioji mokytoja

Istorija,pilietiškumo pagrindai
1. Nijolė Rudienė, mokytoja metodininkė
2. Mangirdas Šlapelis, mokytojas metodininkas
3. Irena Dagienė, mokytoja metodininkė

Dailė, braižyba
1. Darius Dirvelis, mokytojas metodininkas

Technologijos
1. Živilė Staškauskienė, mokytoja ekspertė
2. Darius Dirvelis, mokytojas metodininkas
3. Reda Šteimantienė, vyresnioji mokytoja

Kūno kultūra
1. Dainius Bertulis, mokytojas metodininkas
2. Robertas Stankevičius, vyresnysis mokytojas

Psichologija
1. Sonata Mauragienė, mokytoja

Muzika
1. Ramūnas Mikalauskas, vyresnysis mokytojas
2. Eugenijus Andrulis, vyresnysis mokytojas
3. Aurelija Meškauskienė, mokytoja

Tikyba
1. Egidijus Venckus, mokytojas

Etika
1. Laima Gricienė, vyresnioji mokytoja
2. Ramūnas Mikalauskas, mokytojas

Teatras
1. Vilija Paleckaitė, mokytoja

Šokis
1. Algimantas Arlauskas, mokytojas metodininkas

Būrelių vadovai
1. Mindaugas Macaitis, informacinių technologijų vadovas
2. Arūnas Staškauskas, fitneso vadovas
3. Aušra Lučinskienė, dailės būrelio vadovė


 

Klasių vadovai 2016/2017 mokslo metais

I A- IRENA DAGIENĖ
I B -LAIMA GRICIENĖ
I C- LINA TUBIENĖ
I D -RITA NORKUTĖ

II A – ZITA MAČIULIENĖ
II B – SIGITA VALUCKIENĖ
II C – AIDA ŠLIAŽIENĖ
II D – IRMINA PETRAUSKIENĖ
II E – SILVA MARGAITIENĖ

III A – RAMŪNAS MIKALAUSKAS
III B – ASTA VALANTINAVIČIENĖ
III C – RENATA KULEVIČIENĖ
III D – MANGIRDAS ŠLAPELIS

IV A – SANDRA PUZARIENĖ
IV B – TAMARA DUDIK
IV C – ŽIVILĖ STAŠKAUSKIENĖ
IV D – ROLANDA KALUGINIENĖ
IV E – REMIGIJUS POZNIAKOVAS