Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – „Mažo pasaulio dideli stebuklai“

Lieporių gimnazijoje – „Mažo pasaulio dideli stebuklai“

: admin

Visi lekiam, skubam – toks laikmetis. Retai pakeliam akis į skrendantį paukštį, dar rečiau nuleidžiam jas, kad pasigėrėtumėm gėlės žiedu.

Pajusti akimirkos grožį, ugdyti pastabumą, suvokti formų ir struktūrų įvairovę Šiaulių Lieporių gimnazijos II C klasės mokiniams padėjo Šiaulių universiteto dailės ir dizaino specialybės IV kurso studentė Laima Molytė – Visockienė. Gimnazijoje atidaryta nauja jos kuruojama paroda „Mažo pasaulio dideli stebuklai“.

Parodos atidaryme dalyvavęs gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Urbas džiaugėsi ne tik nauja paroda, bet ir II C klasės mokiniais, kuriems ši paroda pirma, o gera pradžia – pusė darbo. Darbų autoriai, gimnazijos antrokai, dėkodami kuratorei už pagalbą rengiant parodą, linkėjo jai kūrybinio įkvėpimo, naujų įdomių idėjų.

Pasak L. Molytės – Visockienės, buvo siekta maksimalaus gyvos gamtos potyrio, todėl rėmeliams gaminti pasirinktos minimaliai apdorotos vytelės, o augmenijos ir natūralios medienos sintezė nukelia ten, kur žmogus – neatsiejama gamtos dalis.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą