Pradinis Renginių planas

Renginių planas

: admin

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO METINIS RENGINIŲ PLANAS 2018/2019 M.M.

 

DATA RENGINIO PAVADINIMAS DALYVIAI ATSAKINGAS
2018-09-03

 

RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTĖ

MERO PAMOKA CH.FRENKELIO VILOJE

I-VI   klasės Administracija,

klasių auklėtojai.

2018-09-04 NETRADICINIO UGDYMO DIENA

,,AŠ – LIEPORIETIS“

I-IV klasės Administracija, klasių auklėtojai, VGK nariai
2018-09-06

 

I –OKŲ KRIKŠTYNOS

IŠVYKA Į DENGTILTĮ

I- II klasės Administracija, I-II klasių auklėtojai, kūno kultūros  mokytojai
2018-09-07 ŠIAULIŲ MIESTO GIMTADIENIS

ŠVENTINĖ EISENA

I klasės I-II klasių auklėtojai, gimnazijos bendruomenė
2018-09-19 BŪRELIŲ MUGĖ I klasės Būrelių vadovai
2018-09-19 I-Ų KLASIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMAS I klasės Klasių vadovai, administracija.
2018-09-22 SUSITIKIMAS SU POPIEŽIUMI VILNIUJE I-IV klasės Gimnazijos bendruomenė

Klasių auklėtojai

2018-10-03 KONSTITUCIJOS EGZAMINAS. I ETAPAS I-IV klasės Istorijos mokytojai
2018-10-05 ERASMUS+PROJEKTO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS I-IV klasės Administracija, projekto kuratoriai
2018-10-05

 

MENINĖS RAIŠKOS DIENA. MOKYTOJO DIENA IV  klasės IV klasių auklėtojai,  teatro mokytoja, mokinių taryba, administracija
2018-10-17 VISUOTINIS II-IV KLASIŲ SUSIRINKIMAS Mokytojai Administracija, mokytojai, klasių auklėtojai
2018-10-12 KONSTITUCIJOS EGZAMINAS. II ETAPAS I-IV klasės Istorijos mokytojai
2018-11 RESPUBLIKINĖ  „SNIEGO GNIŪŽTĖS STOVYKLA“ 8-12 klasių mokiniai Sniego gniūžtės būrelio nariai, vadovas
2018-11-15 POEZIJOS IR PROZOS SKAITYMAI

,,SKAMBĖK, LIETUVIŠKAS ŽODI“

I-IV klasės Lietuvių kalbos metodinė grupė
2018-11-16 II-IV KLASIŲ TARPKLASINĖS TINKLINIO VARŽYBOS II-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2018-11-23 KARIUOMENĖS DIENOS PAMINĖJIMAS I-IV klasės Socialinių mokslų metodinė grupė, neformaliojo švietimo programos „Misija –pilietis“ vadovas

D. Dirvelis

Gimnazijos choras

2018-11-28 INŽINERINIS ŠOU PROGIMNAZIJŲ 8 KLASIŲ MOKINIAMS I-IV klasės Matematikos, IT, ekonomikos bei gamtos mokslų metodinė grupė
2018-11-30 ADVENTO RYTMETYS IV klasės Teatro mokytoja, IV klasių auklėtojai
2018-12-05 GIMNAZIJOS GERIAUSIŲJŲ SPORTININKŲ DEŠIMTUKO RINKIMAI IR PAGERBIMAS I-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2018-12-05 ATVIRŲ DURŲ DIENA I-IV  klasių tėvai Mokytojai, administracija, klasių auklėtojai
2018-12-15 BŪSIMŲ GIMNAZISTŲ DIENA Asocijuotų mokyklų mokiniai Administracija, klasių auklėtojai, mokytojai, būrelių vadovai
2018-12-18 TRADICINIS BAUDŲ IR TRITAŠKIŲ KALĖDINIS TURNYRAS I-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2018-12-18 GERUMO SAVAITĖ ,,LIEPŲ ARBATA“ I-IV klasės Menų mokytojai
2018-12-19 II-IV KLASIŲ TARPKLASINĖS TINKLINIO VARŽYBOS II-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2018- 12-20

 

TRADICINĖ MOKYTOJŲ, MOKINIŲ IR TĖVŲ KONFERENCIJA Mokinių, tėvų ir mokytojų atstovai Mokyklos taryba, administracija
2018-12-20 KALĖDINĖS EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS I-IV  klasės Mokinių taryba, dailės ir technologijų bei šokio ir muzikos mokytojai
2018-12-21 KALĖDINIS KARNAVALAS I-IV  klasės Mokinių taryba,

IV klasių auklėtojai, administracija

2019-01-11 LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA.

INTEGRUOTAS RENGINYS SKIRTAS SAUSIO 13-AI PAMINĖTI ,,NEUŽMIRŠTUOLĖ GYVA“

I-IV  klasės  

Menų, socialinių mokslų metodinė grupė, neformalūs būreliai

2019-01-26 SUSITIKIMAS SU BUVUSIAIS ABITURIENTAIS Buvę Lieporių gimnazijos auklėtiniai Administracija, II kl. auklėtojai
2019-01-19 PRAMOGINIS UŽSIENIO KALBŲ RENGINYS

„MOKYKIS, ŽAISK, DARYK UŽSIENIO KALBA“

Asocijuotų mokyklų 8 ir I klasės Užsienio kalbų metodinė grupė
2019-02-07 ŠIAULIŲ REGIONO MOKSLEIVIŲ RAŠTINGUMO KONKURSAS I-IV klasės Lietuvių kalbos metodinė grupė

 

2019-02-13 ABITURIENTŲ ŠIMTADIENIS III-IV  klasės III-IV klasių auklėtojai, teatro mokytoja, šokio ir muzikos mokytojai
2019-02-15 LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS, AKCIJA I-IV  klasės Socialinių mokslų metodinė grupė, menų mokytojai
2019-02-20 TRADICINIS A. MILTENIO VARDO  TAURĖS KREPŠINIO TURNYRAS II-IV Kūno kultūros mokytojai
2019-02-23  

RENGINYS „SNAIGĖ“

Šiaulių miesto 8-10 klasių mokiniai Sniego gniūžtės būrelio nariai ir vadovas
2019-03-10 KOVO 11-OJI – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA I-IV klasės Socialinių mokslų, menų, lietuvių kalbos metodinė grupė, administracija, klasių auklėtojai, mokytojai.
2019-03-13 ŠTANGOS SPAUDIMO VARŽYBOS II-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2019-03-19 RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA

„TARP DALYKINĖ INTEGRACIJA“

I-IV klasės Anglų kalbos mokytojų metodinė grupė
2019-03-28 KNYGŲ KLUBO SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU I-IV klasės Lietuvių kalbos metodinė grupė
2019-04-09 ŠIAULIŲ APSKRITIES RENGINYS

„ŽAIDŽIAME ŠEKSPYRĄ“

Šiaulių regiono II-IV klasių mokiniai Anglų kalbos metodinė grupė
2019-04-11 MOKYTOJŲ APDOVANOJIMAI „AUKSINIAI KIAUŠINIAI“ Mokiniai, mokytojai Mokinių taryba
2019-04-20 JAUNIMO APDOVANOJIMAI I-IV klasių mokiniai Mokinių taryba, menų mokytojai
2019-04-23 VELYKINĖ PARODA 8-I klasių mokiniai Dailės ir technologijų mokytojai
2019-04-24 TRADICINIS A. MILTENIO VARDO  TAURĖS KREPŠINIO TURNYRAS I-IV klasės Kūno kultūros mokytojai
2019-04-25 ,,OPA OPA PER EUROPĄ“ Asocijuotos mokyklos Socialinių mokslų metodinė grupė
2019-05-23 LIEPORIŲ GARBĖ. ,,ŽALIOJO KILIMO DIENA“ I-IV klasės Administracija
2019-05-25

 

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ III-IV  klasės Administracija, III-IV klasių auklėtojai
2019-05-31 III KLASIŲ METINIŲ PROJEKTŲ GYNIMAS III klasės
2019-06-04 I-III KLASIŲ MOKINIŲ TURIZMO DIENA DENGTILTYJE I- III klasės Administracija, klasių vadovai, kūno kultūros  mokytojai
­­2019-06-7 GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ I-IV   klasės  

Administracija, būrelių vadovai, klasių auklėtojai

2019-06-20 MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ I-III  klasės Administracija, klasių auklėtojai

 

 

Renginių data ir laikas gali keistis pagal poreikį