Pradinis Ugdymas Mokinys- mokiniui

Mokinys- mokiniui

: admin

Idėja atsirado anglų kalbos mokytojos Žanos Braslauskienės dėka. Ji paskatino abiturientus atlikti mini projektą, pavadinimu ,,Students- for-Students“. Projekto pagrindinė mintis buvo vyresnius mokinius ,,paversti‘‘ mokytojais. Jie turėjo galimybę pravesti pamokas anglų kalba, kurių tema buvo susijusi su Šv. Kalėdomis bei Kūčiomis.
Projekte dalyvavusių mokinių Nojaus, Tomos, Žygimanto, Gusto teigimu, jiems sekėsi pakankamai gerai. Jie skyrė mokiniams kūrybinę bei skaitmeninę užduotis, skatino kritiškai mąstyti ir pamokų pabaigoje atliko refleksiją, norėdami sužinoti mokinių nuomonę apie tokio pobūdžio pamokas.

Be abejo, abiturientai turėjo ir keletą pastebėjimų: mokiniai buvo nedrąsūs, mažai kalbėjo ir vis norėjo pasinaudoti mobilių telefonų pagalba.

Nepaisydami nedidelių kliūčių, abiturientai padarė išvadą, jog tai buvo puiki galimybė ,,pasimatuoti“ mokytojo profesiją bei pamatyti save ,,kitoje pusėje‘‘. Paklausti, ar norėtų dirbti mokytojais, abiturientai atsakė skirtingai: vieni teigė, jog galėtų dirbti tokį darbą, o kiti atvirkščiai – negalėtų, kadangi šis darbas reikalauja labai didelės kantrybės ir daug laiko.

 

Toma Juškaitė, 4A

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku