Pradinis Lieporių bendruomenė susitelkė maldai

Lieporių bendruomenė susitelkė maldai

: admin

Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, vidinės šviesos, tikėjimo žmogaus gerumu, tad Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė šį metą visuomet mini ypatingai.

Jau tapo tradicija, kad prieš Šventas Kalėdas bendruomenė renkasi į mišias Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje. Mišias aukojo Šiaulių dekanato dekanas, gimnazijos tikybos mokytojas, klebonas teol. ir bažn. t. lic. Egidijus Venckus. Pamokslo metu jis akcentavo, kaip svarbu tinkamai paminėti Dievo gimtadienį ir dalinantis Kalėdaičiu linkėti savo artimiems žmonėms gražiausių dalykų.

Mišių metu giedojo net du Lieporių gimnazijos chorai – mokinių ir gimnazijos mokytojų bei tėvelių (vadovė A. Meškauskienė). Skaitinį iš Šv. Rašto skaitė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, o Psalmę – IVb klasės gimnazistės Aušrinės mama Gerdima Načienė.

George F. McDougall sakė, kad Kalėdos reiškia meilės dvasią, laiką, kai Dievo meilė ir mūsų artimųjų meilė turi laimėti prieš visą neapykantą ir kartėlį, laiką kai mūsų mintys ir darbai bei mūsų gyvenimo dvasia apreiškia Dievo buvimą. Tad linkime visiems gražių, ramių ir prasmingų švenčių!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku