Pradinis Naujienos Šiaulių Lieporių gimnazija – vieta, kur atsiskleidžia tavo talentai

Šiaulių Lieporių gimnazija – vieta, kur atsiskleidžia tavo talentai

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazija yra puikus pasirinkimas ieškantiems modernios ir veržlios gimnazijos, kurioje galima ne tik įgyti tvirtus akademinius pagrindus, bet ir ugdyti savo kūrybiškumą, savarankiškumą, pažinti save ir atrasti savo stipriąsias puses.

Gimnazija yra pasirinkusi išmaniųjų technologijų ir Europos kalbų kryptį. Mokykla pagal informacinių technologijų brandos egzamino rezultatus yra viena geriausių respublikoje. Tuos šimtukus Šiaulių miestui pelno Lieporių gimnazijos IT mokytojos Jovitos Navickienės mokiniai. Jie ir olimpiadų bei konkursų laimėtojai, tarptautinių IT varžybų ir projektų dalyviai bei laimėtojai, ženkliai viršijantys Šiaulių miesto ir respublikos IT egzamino vidurkius. Mokytoja pamokose taiko inovatyvius mokymo metodus, stengiasi, kad gimnazistai kuo daugiau įgytų žinių galėtų pritaikyti praktiškai. Nuo šių mokslo metų pirmokai mokosi programuoti naudodamiesi platforma „Angis.lt“, be to, papildomai mokosi programavimo, medijų, išmaniųjų technologijų. Inžinerijos gudrybėmis su mokiniais dalijasi inovatyviausio mokytojo nominaciją pelnęs fizikos mokytojas Remigijus Pozniakovas. Mokydamiesi šiuolaikinių technologijų gimnazistai turi puikią galimybę įgyti praktinių įgūdžių, kurie pravers šiuolaikinėje darbo rinkoje.

Gimnazijoje galima ne tik gilinti anglų, vokiečių ir prancūzų kalbų žinias, bet ir mokytis ispanų bei italų kalbų, o praktinius kalbėjimo įgūdžius tobulinti dalyvaujant įvairių tarptautinių projektų ir mainų programų veiklose užsienio šalyse.
Ugdymosi aplinka palanki mokymuisi, tobulėjimui, skatinanti kūrybiškumą – vyksta daug sportinių ir meninių veiklų, prie kurių vykdymo prisideda aktyvi ir kūrybinga mokinių bendruomenė, puikios sąlygos lyderystės gebėjimams atsiskleisti, o visos veiklos vyksta moderniose, gerai įrengtose klasėse ir laboratorijose. Prie gerų rezultatų prisideda ir individualus požiūris į kiekvieną mokinį: patyrę, inovatyvūs, nuolat siekiantys tobulėti ir užduotis pritaikyti prie laikmečio, kad būtų įdomu mokytis, pedagogai padės jums atsiskleisti ir pasiekti geriausių rezultatų.

Taigi, visiškai nesvarbu, kokie Jūsų pomėgiai, poreikiai ar talentai, čia, Lieporių gimnazijoje, kiekvienas ras sau tinkamą vietą: „Ateitis priklauso tiems, kurie tiki svajonių išsipildymu“ (E. Ruzveltas).

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku