Pradinis Uncategorized Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektai

Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektai

: admin

Kviečiame gimnazistus Tamo dienyne balsuoti už vieną iš pasirinktų projektų.

 

TYLOS KAMBARYS

Ei, gimnaziste, turi „langų“? Tada tikrai suprasi, apie ką mes čia kalbame. Tu likimo brolis ir žinai, kaip jaučiasi visi likimo broliai per „langus“: valgykloje jau būta, skaitykloje vyksta integruota pamoka ir tu joje nepageidaujamas, koridoriuje esantys suoliukai jau užtūpti greitesnių, lauke šalta. Ką daryti? Mes turime sprendimą – įrengti jaukų „Tylos kambarį“, kuriame savo vietą rastų kiekvienas, kuriame mes būtume karaliai. Tačiau tam mums labai reikia Tavo balso! Atmink, gimnaziste, likimo broli, karma turi atgalinį ryšį! Balsuosi už mūsų idėją – kada nors „Tylos kambarį“ turėsi savo mokykloje.

Vizualizacijos nuoroda:

 

 


ŽALIA RŪTA…

„Žalia rūta…“ – sakome, kai nustembame, kai džiaugiamės, kai nusiviliame, kai išsprūsta keiksmas. O nuo šiol – tai ir susitikimo vietos pavadinimas. Vietos, kur bus galima bendrauti, kalbėtis, ruoštis pamokoms, žaisti, pabūti su draugais arba su savimi, pailsėti. Dabar nenaudojama erdvė – laiptai iš trečio aukšto, vedantys į ketvirtąjį, palėpės link – gali tapti laisvalaikio zona. Čia bus sukurta erdvė, kur jaukiai ir patogiai įsikūrus galima leisti laisvą nuo pamokų laiką, kur galima padėti vieni kitiems ruoštis pamokoms, kurti, kalbėtis, susipažinti, pažinti, susitikti. Tai bus ir vieta, kur galima….įkvėpti tyresnio, švaresnio, šviežesnio oro, nes augalų sienelė, kurią prižiūrės ir rūpinsis patys mokiniai, atsidėkos jį valydama ir gaivindama. Erdvė padės atsikvėpti, susikaupti, gerai jaustis, o juk nuo emocinės būsenos priklauso ir gera mūsų fizinė savijauta. Ši erdvė taps nors ir nedideliu, bet jaukiu, prasmingai leidžiamo laisvalaikio, gerų idėjų generavimo centru.

Vizualizacija pridedama >>>

 


 

GIMNAZIJOS AKTŲ SALĖS SCENOS ATNAUJINIMAS

Kultūrinis ugdymas viena iš prioritetinių sričių gimnazijoje. Siekiame stiprinti mokinių kultūrinio ugdymo tradicijas. Siekiant ir toliau tęsti kultūrinį ugdymą, norime kurti ne tik patrauklią, bet ir profesionaliam atlikimui skirtą sceninę erdvę.
Tikslas – įrengti patrauklią ir profesionaliam atlikimui skirtą sceninę erdvę, kurioje būtų ugdomos kultūrinės kompetencijos. Organizuojami konkursai, festivaliai, gimnazijos bendruomenės renginiai, STEAM veiklos, paskaitos gimnazijos bendruomenei, miesto bei Respublikos mokiniams, mokytojams. Kultūrinė mokinių patirtis taps ne tik pramoga ar švente, bet ugdymo turinio įgyvendinimo dalis.
Už gautas lėšas būtų atnaujintos scenos grindys, įsigytas projektorius, įrengtas scenos apšvietimas.

Vizualizacija pridedama >>>

 

 

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku