Pradinis Erasmus+ Tarptautinio Erasmus+ „STEAMulation for students“ dalyviai Ispanijoje tobulino STEAM krypties kompetencijas

Tarptautinio Erasmus+ „STEAMulation for students“ dalyviai Ispanijoje tobulino STEAM krypties kompetencijas

: admin

Prieš gražiausias metų šventes, gruodžio 14-19 dienomis, tarptautinio ,,Erasmus+“ projekto „STEAMulation for students“ dalyviai lankėsi Ispanijoje, Vilenoje, ir tobulino STEAM krypties kompetencijas. Projekto partneriai iš Rumunijos, Turkijos, Portugalijos ir Lietuvos šio susitikimo metu plačiau gilinosi ir tyrinėjo gyvų būtybių kerpių bei grybų pasaulį. Atlikdami bandymus, praktines ir kūrybines užduotis mokiniai turėjo galimybę pažinti ir nagrinėti bei savo rankomis liesti Viduržemio jūros dugno gyvūnijos pasaulį, pažinti Ispanijos subtropikų augaliją. Robotikos užsiėmimuose mokiniai gilino IT kompetencijas, kritinį mąstymą, kūrybinėse dirbtuvėse atkartojo kerpių ir grybų pasaulį.

Skirtumų ir panašumų ieškojimas platesniame kultūriniame kontekste leidžia mokiniams patirti emocinį pakylėjimą, integruojant pažinimo procesą pajusti sėkmę. Aplankytos regiono istorinės vietos, pažinti kultūros lobiai ne tik praplėtė akiratį, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų, kurias projekto dalyviai parsivežė namo.

Partneriai dalinosi patirtimi, idėjomis bei naujomis užduočių atlikimo technikomis. Vertinga tarptautinė patirtis dalyvaujant projekto veiklose leidžia ugdymo procesą kaskart daryti patrauklesnį, įdomesnį, be to, padeda skatinti motyvaciją.

Įkvėpti naujų žinių, potyrių ir emocijų sėkmingai grįžę į Lieporių gimnaziją gerąja patirtimi „užkrėtėme“ bendraklasius ir kolegas. Įkvėpimas padės realizuoti ir atlikti naudingas STEAM užduotis toliau tęsiant projekto „Steamulation for students“ integraciją ir įgyvendinimą ugdymo procese.

Projekto koordinatorė, ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku