Pradinis Karjera Inžinieriaus- techniko, suvirintojo specialybės

Inžinieriaus- techniko, suvirintojo specialybės

: admin

Gegužės 10-11 dienomis Lieporių gimnazistai, kurie planuoja rinktis inžinierines studijas, dalyvavo intensyviame profesiniame veiklinime UAB ,,Rol Lithuania”. Jaunuoliai turėjo puikią galimybę praktiškai susipažinti su inžinieriaus- techniko, suvirintojo darbo vietomis.

Emilis sako, kad veikla patiko, jis turėjo galimybę išbandyti dominančią veiklą ir sužinoti jos ypatumus. Išmoko įvairių suvirinimo būdų, technikų, susipažino su virinimo mašinų tipais ir jų valdymo niuansais. Dirbo su juodojo ir spalvotojo metalo profiliais, vamzdžiais bei plokštelėmis. Šią veiklą Emilis rekomenduoja išbandyti ir kitiems, kadangi ši profesija aprėpia didžiąją dalį mūsų naudojamų ir mus supančių mechanizmų, įrankių ir priemonių, todėl mano, jog kiekvienas turėtų žinoti apie šios profesijos galimybes ir sunkumus. Toks darbas patenka į jo norimų profesijų sektorių, todėl esant galimybei nedvejotų pasirinkti šį arba kitą darbą šioje įmonėje.

Tautvydui veikla taip pat patiko. Jis rekomenduotų šią veiklą tik tiems, kas turi kantrybės, nes čia reikia tikslumo, kantrumo.

Arnas irgi buvo sužavėtas, jam buvo įdomu sužinoti apie inžinieriaus-techniko darbą ir jo kasdienybę. Mokinys daug sužinojo apie pačius veikiančius prietaisus, mašinas. Tokį darbą dirbti visai norėtų, tačiau pirma norėtų baigti elektronikos inžinerijos mokslus ir išbandyti tokį darbą.

Nuoširdus ačiū UAB ,,Rol Lithuania” personalo vadovei Simonai Rainienei ir kolegoms už moksleiviams suteiktą galimybę!

Lina Žukauskienė
Lieporių gimnazijos ugdymo karjerai specialistė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku