Pradinis Metraštis Pagarba Lieporių geriausiems!

Pagarba Lieporių geriausiems!

: admin

Kaip sakė renginio ,,Žaliasis kilimas – Lieporių garbė“ iniciatorė, ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė, Lieporių gimnazija metus skaičiuoja kitaip: nuo rugsėjį gelstančių liepų iki žydinčios slyvaitės prie mokyklos durų pavasarį…

Ypatingą vakarą Lieporių gimnazijos bendruomenė rinkosi į iškilmingą renginį ,,Lieporių garbė“. Tai graži proga pasidžiaugti vienas kito sėkme, padėkoti vaikams, tėvams, mokytojams, gimnazijos darbuotojams. Ne kartą džiaugtasi bendruomenės narių pasiekimais, daug nuveikta mokslo, sporto, meno srityse, tad turime kuo didžiuotis.

Šventės dalyvius sveikino direktorė Sigita Malinauskienė, kuri sakė, kad Lieporių gimnazija išskirtinė, turinti savo aurą, tad gimnazijoje niekada netrūksta mokinių klegesio, juoko, dainų, mokykla tarsi gyva. Vakaro metu galėjome gėrėtis Paulinos ir Eglės pasirodymu, mokytojų Eugenijaus ir Mykolo bei gitaristų dovanota daina ,,Gera“, Ulos, Emilijos ir Tomos jautriai atliekama daina, Mokytojo Mykolo ir Evos duetu, grupe ,,Iš oro“ ir, žinoma, liaudies šokių kolektyvo ,,Agotėle“.

Renginio metu Padėkos raštais apdovanoti mokiniai už aktyvią meninę, sportinę veiklą, akademinius pasiekimus, gerus mokymosi rezultatus, mokytojai – už mokinių akademinius pasiekimus, mokyklos darbuotojai – ir mokyklos gražinimą. Padėkos įteiktos tėveliams, kurie savo iniciatyvomis ir darbais nuoširdžiai puoselėjo gimnaziją.

Iškilmingiausia renginio dalis – Lieporių gimnazijos garbės ženklelio įteikimas mokiniams, tėveliams, mokytojams ir gimnazijos darbuotojams už nuveiktus prasmingus darbus, gimnazijos vardo garsinimą.

,,Saulėtų Lieporių“ premija teikiama tiems, kurie skleidžia ryškiausią šviesą. Šiemet ji garbingai atiteko abiturientui Juozui Kavaliauskui.

Lieporių garbė – tai pripažinimas, kad esi geriausias!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku