Pradinis Metraštis Svajonėse – rožinis fojė ir architektūros mokslai

Svajonėse – rožinis fojė ir architektūros mokslai

: admin

„Jau kelis metus žinojau, ką aš studijuosiu – architektūrą, tačiau kažkam paklausus kodėl, neturėjau atsakymo, sakydavau, todėl, nes man patinka pastatai“,- sako Lieporių gimnazijos trečiokė Gerda Daunoravičiūtė, kurios piešinių paroda atidaryta mokykloje.

Pristatydamas parodos autorę mokytojas V. Kukulskis teigė besižavintis ir besididžiuojantis Gerda. Mergina stačia galva nėrė į architektūrą –  kiekvieną savaitgalį važiuoja į Vilnių ir visą dieną mokosi meno subtilybių. Gerdos dailės mokytojas D. Dirvelis pastebėjo, jog paroda neeilinė, nes dominuoja mokomieji darbai, o klasės auklėtoja Ž. Staškauskienė teigė, jog mergina yra pavyzdys: kai nori, gali viską. Jaunąją menininkę sveikino ir bendraklasiai, kurie džiaugiasi, kad Gerda yra jų klasiokė, kad tokį talentą turi savo klasėje.

Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė prisiminė, kad mokykla yra išugdžiusi ne vieną garsų architektą. Ir iš tikro yra smagu, kad Gerda viską moka, viską sugeba, viską suspėja. Norėdamas ko nors pasiekti kiekvieną rytą turi žengti žingsnį. Sveikindama mokinę direktorė linkėjo jai surengti dar ne vieną parodą.

Paklausus, kas paskatino domėtis architektūra, Gerda sako, kad jai visada patiko pastatai. Jai pastatai yra emocija. Pastatai atspindi  visuomenės bei viso pasaulio, ekonomikos, gamtos kaitą. Na, o Lieporių gimnazijos pastatą ji įsivaizduoja mėlyną, žalią ir sako, kad jos svajonė – rožinis fojė.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

 

 

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku