Pradinis Naujienos Aukšti pasiekimai – paskata nesustoti

Aukšti pasiekimai – paskata nesustoti

: admin

Gimnazijos bendruomenė naujus mokslo metus pradėjo posėdžiu, kuriame pasidžiaugta aukštais akademinės veiklos  pasiekimais.

,,Veido“ žurnalo paskelbtuose reitinguose Lieporių gimnazija yra 38 vietoje Lietuvoje (iš 346) ir 3-ioje vietoje Šiauliuose.

Geriausiai abiturientai laikė šiuos valstybinius brandos egzaminus ir pateko į geriausiųjų Lietuvoje trisdešimtuką: informacinių technologijų (9 vieta Lietuvoje), chemijos (9 vieta Lietuvoje) bei lietuvių kalbos ir literatūros (17 vieta Lietuvoje).

Be to, gimnazijoje prie vykdomų dviejų tarptautinių projektų prisideda laimėti dar keturi, kurie suteiks tiek pedagogams, tiek gimnazistams puikių progų aplankyti Italiją, Vokietiją, Švediją, Graikiją, Kiprą ir praplėsti kultūrinį akiratį bei patobulinti praktinius užsienio kalbos vartojimo įgūdžius. Aišku, ateinančiais mokslo metais laukia ir nemažai iššūkių, nes mokytojas turi koja kojon eiti su naujausiomis technologijomis, gebėti sudominti, paskatinti ir padrąsinti jauną žmogų. Tikimės, kad naujieji mokslo metai visai Lieporių gimnazijos bendruomenei bus naujų galimybių ir prasmingų darbų metai.

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku