Pradinis Metraštis Vienas geriausių šalies abiturientų – iš Lieporių gimnazijos

Vienas geriausių šalies abiturientų – iš Lieporių gimnazijos

: admin

Sakoma, kad ateitis priklauso jauniems žmonėms, o kad jis dirbtų savo miestui, šaliai, kartais jaunam žmogui reikalinga parodyti dėmesį ir jį paskatinti. Džiugu, kad šiemet Lieporių gimnaziją baigė vienas geriausių šalies abiturientų Aleksas Legačinskas, kurio net keturi dalykai- anglų kalba, matematika, fizika, informacinės technologijos- įvertinti šimtukais.

Tai gabus ir didelių siekių turintis moksleivis, savo pasiekimais garsinantis ne tik gimnaziją, bet ir Šiaulių miestą. Aleksas ne tik puikiai mokėsi, bet yra ir įvairių miesto ir respublikos olimpiadų ir konkursų nugalėtojas bei prizininkas, gimnazijos, miesto, respublikos ,,Proto mūšių“ dalyvis, ,,Lieporių garbės“ nugalėtojas, savo ateitį siejantis su tiksliaisiais mokslais ir studijomis Kaune. Buvęs gimnazistas ne kartą skatintas ir apdovanotas gimnazijos bendruomenės, Šiaulių miesto valdžios, LR Seimo narių. Aleksą valdovų rūmuose pasveikino ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Abiturientas pažadėjo po studijų savo pasiekimų dalį skirti ir Šiauliams.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi Alekso sėkme, skatina jaunesnius gimnazistus sekti jo pavyzdžiu ir linki kuo geriausios kloties.

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku