Pradinis Naujienos Ieva apie Respublikinį anglų kalbos konkursą

Ieva apie Respublikinį anglų kalbos konkursą

: admin

2021 metų kovo 30d. dalyvavau Respublikiniame anglų kalbos konkurse, kuriame laimėjau III vietą. Konkursą sudarė dvi dalys: rašymas ir kalbėjimas. Įdomu tai, kad konkurso metu („Zoom” platformoje)iš visos Lietuvos susirinkę nepažįstami mokiniai turėjo galimybę nuolat šnekučiuotis, dalintis savo patirtimi, diskutuoti įvairiais aktualiais socialiniais klausimais. Kai kuriems mokiniams pavyko rasti bendrų interesų, pomėgių ir tarp jų užsimezgusios pažintys peraugo į draugystę. Tokios šiltos atmosferos konkurso metu dar nebuvau patyrusi.

Anglų kalbos konkurse dalyvavau pirmą kartą. Man buvo nedrąsu. Esu be galo dėkinga nuostabiai savo anglų kalbos Mokytojai ir auklėtojai Ingridai Railienei už puikias anglų kalbos žinias, už pasitikėjimą manimi, padrąsinimus ir už šaunią patirtį! Jaučiuosi dėkinga ir kitiems Lieporių gimnazijos anglų kalbos mokytojams, atsakingai organizavusiems mokyklinę atranką, JAV ambasadai Vilniuje už sveikinimus ir dovanas.

Ačiū visiems Lieporių gimnazijos mokytojams, vadovams, kitiems darbuotojams už jų nuoširdų ir kantrų darbą šiomis neparastomis pandemijos sąlygomis.

Pagal visus aerodinaminius dėsnius kamanė negali skristi, bet ji to nežino, todėl ir skrenda. Aš patyriau skrydžio džiaugsmą, nes kažkas tuo patikėjo 🙂

2F klasės mokinė Ieva Žuraitytė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku