Pradinis Naujienos Informacija tėvams

Informacija tėvams

: admin

Lieporių gimnazijos bendruomenė, pasibaigus mokinių pavasario atostogoms, organizuoja nuotolinį mokymą. Susitelkusi Lieporių gimnazijos pedagogų bendruomenė yra atsakingai pasirengusi priimti šiuos iššūkius ir ugdymą, bendravimą bei bendradarbiavimą su mokiniais ir jų tėvais vykdyti realiuoju (sinchroniniu) ir/ar nerealiuoju (asinchroniniu) laiku.

UGDYMO PROCESO NUOTOLINIU BŪDU ORGANIZAVIMO ŠIAULIŲ LIEPORIŲ GIMNAZIJOJE TVARKA:
• Nuo kovo 30 d. ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu pagal esamą pamokų tvarkaraštį.
• Nuotolinis mokymas gimnazijoje organizuojamas per OFFICE 365 Teams programą ir TAMO dienyną.
• Mokytojai pamokų temas pildo TAMO dienyne, informaciją apie ugdymosi rezultatus skelbia TAMO dienyne (visi atsiskaitymai vyksta virtualioje aplinkoje, informuojant mokinius iš anksto TAMO dienyno skiltyje „Atsiskaitomieji darbai“).
• Mokiniams, nedalyvavusiems nuotolinėse pamokose, rašomos „n“ raidės TAMO dienyne.
• Vertinamai įrašomi į TAMO dienyną.
• Tėvai privalo informuoti (TAMO dienyne ar telefonu) klasių vadovus apie vaiko ligą ir negalėjimą dalyvauti ugdymo procese.

Nebijokime klausti. Kilus neaiškumams, Jūs visada galite kreiptis į klasės auklėtojus, o kilus klausimų dėl ugdymo, kreipkitės darbo dienomis telefonais: 841 453258, 841 453390, 8 685 19097 (direktorė Sigita Malinauskienė) arba el.paštu info@lieporiai.lt

Nuotolinio mokymosi metu prašome visų laikytis etikos principų ir asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

Tik mūsų glaudaus bendradarbiavimo dėka, tikimės, bus užtikrintas prieinamas ir kokybiškas nuotolinis ugdymas Jūsų ir mūsų vaikams. Kantrybės, supratingumo  ir  tolerancijos vieni kitiems!

 

Gimnazijos administracija

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku