Pradinis Naujienos Iniciatyva „Šiauliai auga”

Iniciatyva „Šiauliai auga”

: admin

Šiaulių miesto Mero patarėjas Justinas Švėgžda kviečia ir siūlo puikias galimybes abiturientams:

1. Jau surinkome matematikos, anglų kalbos, rusų kalbos, biologijos ir istorijos korepetitorių komandas. Rytoj, tikiu baigsime komplektuoti lietuvių kalbos komandą. Įdomus faktas – viena mokytoja yra iš Baltarusijos ir anglų kalbos pamokas ves tik angliškai, nes nekalba lietuviškai, tad tai bus ypatingai pravartu ruošiantis anglų kalbos egzamino kalbėjimo daliai.

2. Norime leisti abiturientams įsivažiuoti į sugrįžimą prie kontaktinio mokymo ir planuojame startuoti jau šį penktadienį (likus lygiai mėnesiui iki lietuvių kalbos egzamino) su prisistatymu, o rimtas pamokas pradėti nuo kito pirmadienio.

3. Rimtą kampaniją miesto lygmeniu veikiausiai pradėsime trečiadienį – viskas vyksta labai greitai ir kiekviena diena ypatingai svarbi, tad prašysiu Jūsų visų operatyvumo ir aktyvumo bendradarbiaujant. Pats tik rytoj po darbo keliausiu filmuoti informacinio vaizdo įrašo, nes šis projektas, esant tokiai įtemptai situacijai, yra savaitgalinis ir „podarbinis“, tad jam galiu skirti tik savo laisvą laiką.

4. Jau turime ir svečių, kurie ves trečiadienio įdomiąsias motyvacines pamokas: penktadienį renginį atidarys VU rektorius Rimvydas Petrauskas, meras Artūras Visockas, bei, tikiuosi, prisijungs ir Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Na, o jau kitą savaitę, trečiadienį, prisijungs ir žinomiausias Lietuvos YouTube veidas, buvęs premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, tad veiklos išties nusimato įdomios.

5. Jau baigiame kurti elektroninę iniciatyvos platformą, kurioje bus talpinami pamokų vaizdo įrašai, nespėjusiems ar negalėjusiems prisijungti; pamokų tvarkaraštis; bei tiesioginis patekimas į pamokas.

Susipažinti galite čia: https://info.siauliai.lt/auga/page/konsultaciju-tvarkarastis.

Kviečiame prisijungti!

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku