Pradinis Naujienos „Menininkų suoliukas“ kviečia – PAVASARIO ČIULBUONĖLIAI

„Menininkų suoliukas“ kviečia – PAVASARIO ČIULBUONĖLIAI

: admin

Kovo mėnesio 30 d. Lieporių gimnazijoje vyko „Menininkų suoliuko“ renginys – „Pavasario čiulbuonėliai”. Šį kartą dalyvavo II-ų klasių gimnazistai. Savo pasirodymų gausa nustebino II A klasės mokiniai, kurie ne tik atliko solines dainas, bet ir susibūrė į chorą, kurį žiūrovai pavadino „Po liepom“, nes Lieporių gimnazija yra liepų kraštas.

Koncertą pradėjo karštai palaikomas II A klasės gimnazistas Jonas Tamašauskas su daina „Kaip lėtai“. Jonas – aktyvus gimnazijos renginių dalyvis. Jis tarsi davė impulsą kitiems šio koncerto solistams.

Jautriai savo dainą „Paukščiai“ padainavo II B klasės gimnazistė Meida Lionaitė. Pritarimo šūksnių susilaukė II D klasės mokinys Domas Visockis su daina „No surprise“. Savotišku, išskirtiniu stiliumi pasižymėjo II A mokinė Ugnė Yčaitė, padovanojusi dainą apie vėlyvą pavasarį. Gimnazisčių Tomos Juškaitės ir Rugilės Lemežytės daina „Drugeliai laisvi“ kvietė saugoti laisvę kaip vertybę. „Tu laisvas esi ir skrisk, kiek gali…“ – daina įgyja naujų spalvų karo Ukrainoje akivaizdoje. II A klasės gimnazistų choro „Po liepom“ atlikta daina „Esam kartu“ buvo skirta Ukrainos žmonių palaikymui jų kovoje prieš okupaciją. Gitaros studija, kurioje groja įvairių klasių mokiniai, savo dainoje „Sparnai tavo sielai“ sakė: „Aš pavogsiu iš tavęs skausmo ašaras…“.

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė patvirtino, kad yra tikra „Menininkų suoliuko“ atlikėjų gerbėja. Ji visada apsilanko jų koncertuose, o mokinius skatina drąsiai reikštis mokyklos gyvenime. Ir šį kartą gimnazistai buvo pasveikinti ir apdovanoti prizais su gimnazijos simbolika.

Lauksime naujų meno kūrėjų pasirodymų.

Virginijus Kukulskis

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku