Pradinis Mes jais didžiuojamės Rūta Petrylaitė – ekspertė Europos socialinio fondo agentūroje, „Tūkstantmečio mokyklų akademijos“ projekte.

Rūta Petrylaitė – ekspertė Europos socialinio fondo agentūroje, „Tūkstantmečio mokyklų akademijos“ projekte.

: admin

Baigiau Lieporių gimnaziją 2010-aisiais metais. Mūsų auklėtoja iki 2008-ųjų buvo Sandra Puzarienė, tačiau ji perdavė mus kaip auklėtinius Ritai Norkutei dėl šeimos pagausėjimo. Tad paskutiniaisiais metais mūsų auklėtoja buvo Rita Norkutė. Dėl to visi jautėmės turėdami dvi auklėtojas: jos abi dalyvavo mūsų Paskutinio skambučio bei mokyklos baigimo šventėse.

 

Studijos ir darbas

Iškart po gimnazijos baigimo  2010 m. įstojau į biologijos pedagogikos bakalauro studijas Vilniuje, Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar — Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija). Buvau vieneriems metams išvykusi studijuoti į Italiją pagal ,,Erasmus“  mainų programą. Pabaigusi bakalauro studijas  turėjau pertrauką, kurios metu ieškojau laimės Italijoje bei Jungtinėje Karalystėje, dirbau aptarnavimo srityje. Galiausiai įstojau į Orhuso universitetą Danijoje studijuoti švietimo ir globalizacijos antropologijos, tad dėl studijų persikėliau ten. Magistro studijas pabaigiau 2021 metais. Grįžusi į Lietuvą dirbau privačioje mokykloje mokytoja, vėliau tapau programos „Kurk Lietuvai“  projektų vadove. Šios programos metu vykdžiau du projektus, antrasis buvo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje apie vaikų, turinčių didelį mokymosi potencialą (kitaip — (itin) gabių vaikų), atpažinimą bei ugdymą.

Greitai pradėsiu dirbti eksperte Europos socialinio fondo agentūroje, „Tūkstantmečio mokyklų akademijos“ projekte. Projekto metu su kolegomis padėsime mažinti mokymosi sąlygų ir pasiekimų atotrūkius tarp Lietuvos savivaldybių ir tarp skirtingų tos pačios savivaldybės mokyklų, atnaujinti bei stiprinti jau veikiančias mokyklas, kad visi vaikai turėtų geriausias sąlygas mokytis.

 

Pomėgiai

Mokykloje mėgau piešti, tapyti,  daryti rankdarbius, fotografuoti, kurti eiles, skaityti poeziją ir knygas apskritai, klausytis muzikos, šokti, savanoriauti. Šiuo metu daug laisvo laiko skiriu savanorystei (skautavimui bei mentorystės projektams), muziejų bei parodų lankymui, kokybiškam laikui su draugais bei šeima, filmams, muzikos klausymui bei šokiams. Kartais vis dar aplanko įkvėpimas piešti, fotografuoti ar skaityti grožinę literatūrą ar poeziją. Turėdama daugiau laisvo laiko mėgstu gaminti svečiams kokį neišbandytą valgį ar pagaminti pagal mėgiamą receptą.

 

Pasiilgstu…

Labiausiai ilgiuosi Lieporių gimnazijos mokytojų. Lieporių gimnazijoje bei „Rasos“ progimnazijoje sutikau daug mokytojų, kurie pastebėjo mano stipriąsias puses, originalius būdus daryti tam tikrus dalykus ir skatino tai stiprinti. Mane mokė mokytojai, kurie duodavo laisvės rinktis dominančią temą projektams, pasiūlydavo dalyvauti įvairiuose konkursuose, olimpiadose, mainų programoje ar paskaityti tam tikrą knygą, autorių. Taip pat ilgiuosi Bendruomenės šventės ir  „Jūratės“ („Kijevo“) kotleto. Niekur daugiau nesu tokio skanaus valgiusi kaip Lieporių gimnazijos valgykloje!

Labai tikiuosi, kad tebėra organizuojami buvusių abiturientų susitikimai, ir labai norėčiau sulaukti pakvietimo vėl dalyvauti.

 

Palinkėjimas bendruomenei

Linkiu visai Lieporių gimnazijos bendruomenei išlikti tvirtai, žaismingai, šiltai bei priimančiai. Siunčiu linkėjimus visiems gimnazijos darbuotojams, kurie kasdien dirba tam, kad visiems mokykloje būtų gera, saugu ir įdomu.

Linkiu visiems gimnazijos mokiniams drąsiai svajoti bei ieškoti savo stiprybių išbandant skirtingas veiklas ir būrelius, priimant mokytojų rekomendacijas, dalyvaujant renginiuose, konkursuose bei juos organizuojant patiems!

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku