Pradinis Naujienos Lieporių gimnazijos mokytojas Remigijus Pozniakovas- inovatyviausias fizikos mokytojas Lietuvoje

Lieporių gimnazijos mokytojas Remigijus Pozniakovas- inovatyviausias fizikos mokytojas Lietuvoje

: admin

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai- trečius metus vykusi iniciatyva, skirta prisidėti prie mokytojo prestižo kėlimo. Šia iniciatyva siekiama viešinti geruosius pavyzdžius švietime, kalbėti apie šiuolaikiško, inovatyvaus mokytojo svarbą nuolat besikeičiančioje visuomenėje. Lieporių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad inovatyviausiu fizikos mokytoju Lietuvoje išrinktas mūsų gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas Remigijus Pozniakovas. Dalyvaujantis rinkimuose pedagogas savo pamokose turi naudoti naujus ir efektyvius ugdymo metodus bei dalintis patirtimi su kolegomis, dalyvauti papildomose veiklose ir, žinoma, nuolat tobulėti. Nugalėtojas laimėjo galimybę nuvykti į bet kurią norimą tarptautinę konferenciją švietimo tema užsienyje, o grįžęs galės dalintis patirtimi su kolegomis Lietuvoje ir taip plėsti inovatyviausių mokytojų gretas.

Pasak paties R. Pozniakovo, jam nesvetimos naujovės, todėl pamokose naudoja įvairius metodus, moksleiviai tobulina eksperimentavimo įgūdžius, ieško geresnių seniai išsiaiškintų paslapčių sprendimo būdų. Žinoma, mokytojas susiduria ir su įvairiais iššūkiais- inovatyvių priemonių įsigijimu ir jų taikymu, reikia orientuotis į bendruosius ugdymo standartus, nemažos ir laiko sąnaudos, ugdytiniai ne visada geba ir nori mąstyti kritiškai. Be fizikos dalyko, mokytojas gimnazistus moko ir inžinerijos subtilybių. Pamokos išsiskiria veiklų įvairove- domimasi skaičiavimais ir matavimais gamtoje, ergonomikos dalykais, statybos inžinerija, mokomasi rasti būdų energijos taupymui, o kiek teigiamų emocijų sukelia pačių rankomis sukonstruotas namo modelis, tiltas, suręstas iš makaronų… Galima pasidžiaugti, kad žinios nenueina perniek, bet praverčia ir namuose, nes atliekami tyrimai buityje, namuose rastais daiktais. Didžiausia mokytojo svajonė- vykdytojus paversti kūrėjais.Be to, pedagogas yra ir įvairių Lieporių gimnazijoje renginių iniciatorius ir dalyvis- šoka, dainuoja, gimnazijoje organizuoja ,,Inžinerijos šou“, savanoriauja. R. Pozniakovui nesvetimos ir skautiškos idėjos- jis yra Šiaulių krašto skautų Šiaulių tunto tuntininkas, kurio iniciatyva vyksta skautų stovyklos, organizuojami renginiai, ,,Beržynėlio“ parke pasodinti ąžuoliukai.

Lieporių gimnazijos bendruomenė sveikina mokytoją Remigijų Pozniakovą ir linki jam nesustoti, nes, pasak Č. Dikenso, laikas žmogui duotas tam, kad jis žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis, eitų į tikslą.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku