Pradinis Naujienos „Ventspils IT challenge 2018“

„Ventspils IT challenge 2018“

: admin

Konkurse „Ventspilio IT iššūkis“ (Ventspils IT challenge) 4-12 klasių moksleiviai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos kviečiami varžytis ir parodyti savo gebėjimus taikant kūrybines technologijas. Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmame etape reikia atlikti atrankos užduotį. Geriausios komandos pakviečiamos į Ventspilį nuo lapkričio 7 d. iki 9 d. varžytis didžiajame finale, mėgautis Ventspilio svetingumu, užmegzti naujų kontaktų ir įgyti nepamirštamų įspūdžių.

Sveikiname mūsų mokyklos komandos „Tadam“ nares 3a klasės mokines Miglę Baniulytę , Vestiną Bertašiūtę ir Nerilę Vainoriutę patekusias į finalą ir kviečiame pasižiūrėti jų sukurtą video: https://www.youtube.com/watch?v=utzP_8dtDhA
Pirmąją dieną moksleiviai susipažins, suformuos tarptautines komandas ir dalyvaus įvairioje veikloje, kuri leis jiems užmegzti kontaktus ir susipažinti su Ventspiliu. Antrą dieną visi moksleiviai varžysis, atlikdami konkurso finalines užduotis. Dienos pabaigoje planuojami vakariniai poilsio renginiai. Trečią, konkurso baigiamąją, dieną moksleiviai vyks į ekskursiją po Ventspilį ir dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje.

Linkime sėkmės finale!

IT mokytojai Jovita Navickienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku