Pradinis Pasiekimai Lieporių gimnazijos lyderiai

Lieporių gimnazijos lyderiai

: admin

Kasmet Šiaulių mieste vyksta 8-11 klasių moksleivių konkursas „Aš – lyderis“, kurio tikslas skatinti sėkmingą mokymąsi, kūrybiškumą, aktyvumą, pilietiškumą. Šį konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik bei Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyrius. Šiaulių Lieporių gimnazijos mokinės Gustė Valantinavičiūtė bei Ieva Adukevičiūtė pelnė garbingą Lyderio vardą.

Gustė – pirmokė, ji ne tik gerai mokosi, bet geba suderinti įvairią popamokinę veiklą: lanko dailės ir sporto mokyklas, yra Šiaulių skautų tunto narė, dalyvauja „Misija – pilietis“ veikloje, aktyviai dalyvauja gimnazijos renginiuose, noriai įsitraukia į socialinę veiklą, yra ne vieno miesto konkurso nugalėtoja, dalyvauja savanorystės veikloje ,pelnė ne vieną sportinį apdovanojimą.

Ieva – trečiokė. Ji labai gabi, puikūs akademiniai pasiekimai, pasižymi gebėjimu kalbėti viešai, darbšti, drausminga, mandagi, santūri, ryžtinga ir stipri. Merginos pagrindinis hobi – muzika, tačiau ji domisi ir daile, dizainu. Gimnazijoje lanko gitaros studiją, šoka grupėje „Massivo“, veda renginius, juos organizuoja, dalyvauja „Sniego gniūžtės“ veikloje, yra organizavusi labdaros koncertą. Jos svajonė – mokytis, gyventi ir dirbti Lietuvoje.

Nuoširdžiai sveikiname lyderius ir lauksime jų naujų darbų!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku