Pradinis Pasiekimai Lieporių gimnazistai Europos regbio – 7 čempionato elite

Lieporių gimnazistai Europos regbio – 7 čempionato elite

: admin

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė pademonstravo fantastišką žaidimą ir iškopė į Europos elitą. Lietuviai sekmadienį triumfavo Vengrijoje vykusiame Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyre.

Tarp nugalėtojų – ir mūsų gimnazijos mokiniai: IV C klasės mokinys Kęstutis Karbauskas („Baltrex-Šiauliai“) ir pernai mūsų gimnaziją baigęs Šarūnas Šimkus („Vairas-Kalvis“). Sveikiname ir didžiuojamės jų sportiniais pasiekimais. Kitais metais Lietuvos jaunių rinktinė kovos su stipriausiomis Europos komandomis elitiniame divizione.

Treniruojami S. Kukulskio pirmąją varžybų dieną lietuviai iškovojo dvi pergales iš trijų galimų ir užtikrintai žengė į ketvirtfinalį. Sekmadienį (2016-09-18) atkrintamosios varžybos prasidėjo nuo ketvirtfinalio. Šiame etape mūsiškiai 26:7 (7:7) nugalėjo Danijos ekipą. Pusfinalyje lietuvių laukė kaimynų latvių iššūkis. Latviai nugalėti 17:0 (0:0). Turnyro finale mūsiškiai po neįtikėtino trilerio 24:19 (19:0) nugalėjo Švedijos komandą.

Tai puikus mažos šalies pasiekimas. Džiaugiamės, kad prie Lietuvos vardo garsinimo prisidėjo ir mūsų gimnazistai, didžiuojamės jais ir sveikiname.