Pradinis Pasiekimai Rapolas – mokinių meninio skaitymo konkurso laureatas

Rapolas – mokinių meninio skaitymo konkurso laureatas

: admin

2020 m. spalio 23 d. Kauno IX forto muziejuje vyko respublikinis mokinių meninio skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“. Konkursas kreipė dėmesį į žydų tautybės rašytojų kūrinius, skatino labiau domėtis literatūra, vertinti pokalbį, sakytinį ir rašytinį žodį, atskleisti puikius skaitovų gebėjimus. Konkurso dalyviai – 5-12 kl. mokiniai iš visos Lietuvos. Vienas jų – Lieporių gimnazijos abiturientas Rapolas Kęstutis Meškauskas.

Rapolo mokytoja Sandra Puzarienė sako, kad Rapolas geba įtaigiai kalbėti, nebijo scenos, greitai išmoksta tekstą, tad yra tapęs ne vieno konkurso nugalėtoju. Kaune IX forto muziejuje vykusiame konkurse 9- 12 kasių grupėje pelnė II vietą.
Rapolą pažįstame ne tik kaip puikų skaitovą, renginių vedėją, bet ir kaip puikaus balso savininką, muzikantą, kompozitorių. Pasak paties Rapolo, poezija jam yra saviraiškos būdas, išgyvenimai, o tai labai siejasi ir su muzika. Nors pirma gimsta muzika, o tik vėliau tekstas, bet ir muzika, ir tekstas turi vienas kitą papildyti.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku