Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla Pamokas veda buvę ,,Sėkmės gimnazisto mokyklos“ mokiniai – Vytautas Beinoravičius

Pamokas veda buvę ,,Sėkmės gimnazisto mokyklos“ mokiniai – Vytautas Beinoravičius

: admin

Visada malonu sutikti buvusius savo mokinius. Dar smagiau, kai jie užsuka į gimnaziją pasidžiaugti savo pasiekimais, pasidalinti abejonėmis, kartais klystkeliais. Yra mokinių, kurie apsilanko nuolat, kas keleri metai, ir tarsi atsiskaito mokytojui už nuveiktus savo darbus. Mes tada turime galimybę pasinaudoti jų mokslo bei darbo patirtimi ir pakviečiame padėti vesti pamokas.

Vienas iš tokių mokinių yra Vytautas Beinoravičius, Lieporių gimnaziją baigęs 2010 metais. Tais pačiais metais jis įstojo į Northumbria universitetą, esantį Newcastle Upon-Tyne mieste Didžiojoje Britanijoje. Čia studijavo mechanikos inžineriją. 2013 m. baigė bakalauro studijas, o 2014 metais įgijo magistro laipsnį. Nuo 2016 metų dirba traukos, riedmenų ir specializuotų mašinų inžinieriumi milžinišką apyvartą turinčioje Network Rail firmoje Anglijoje. Jo darbų pobūdis – organizuoti remonto darbus dėl geležinkelio transporte pasitaikančių avarijų.

Neseniai Vytautas vedė atvirą pamoką ketvirtųjų gimnazijos klasių mokiniams, pasirinkusiems fizikos dalyką ir planuojantiems inžinerines studijas. Keletas iš jų planuoja studijuoti užsienio šalių universitetuose, todėl tokia patirtis jiems labai vertinga. Be to, Vytautas pasiruošęs patarti ir padėti kiekvienam Lieporių bendruomenės mokiniui, jei to prireiktų. Džiaugiuos tokiu jo požiūriu. Didžiuojuosi, kad išugdoma stipri ir tęstines tradicijas turinti Lieporių bendruomenė.

Fizikos mokytojas V.Kukulskis

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku