Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla Pamokas veda buvę „Sėkmės mokyklos“ mokiniai

Pamokas veda buvę „Sėkmės mokyklos“ mokiniai

: admin

Kartais diskutuojama, kad fizika sunkus, todėl neįdomus mokslas, renkamasi paprastesnius, lengvesnius kelius. O aš noriu pristatyti savo mokinę, kuri galvoja priešingai. Kalbu apie Viktoriją Globytę, kuri Lieporių gimnaziją baigė 2010 m ir pasirinko fizikos studijas prestižiniame Škotijos St Andrews universitete. Tada rašiau: „Mokytojui garbė ir nerimas, kad Viktorijos pasirinkta sritis yra fizika.  Nerimas dėl to, kad toks pasirinkimas jai leistų susikurti gerą gyvenimą“.  Šiuo metu ji grįžusi į Lietuvą  ir sausio 10 ir 11 dienomis vedė pamokas Lieporių gimnazijos mokiniams, kurie linkę į tiksliuosius ir gamtos mokslus.

„Ar lengvas tai buvo kelias?“ – klausė mokiniai. „Pažymių vidurkis 10, egzaminų vidurkis 97,5, (fizika 100) ir 11 pretendentų į vieną vietą“- sakė kukli ir paprasta mergina. O labiausiai šiandien mane džiugina tai, kad ji pati patenkinta savo pasirinktu keliu ir ateities galimybėmis. Jos planuose fizikos daktaro studijos JAV universitetuose ir mokslinis darbas. Tikėjimas, tikslingas žinių siekis ir aktyvumas visada buvo Viktorijos varikliai. Linkiu, kad jie ir toliau ją vestų į naują sėkmę.

Fizikos mokytojas V.Kukulskis
P.s. Lieporių gimnazijos mokinių radijas planuoja interviu su Viktorija Globyte. Kviečiu paklausyti jos minčių ir naudingai pritaikyti sau.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku