Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla Sėkmės gimnazisto mokykla – Edvinas Montvilas

Sėkmės gimnazisto mokykla – Edvinas Montvilas

: admin

Sėkmės gimnazisto mokyklėlėje lankiau fizikos pamokas. Šie užsiėmimai man padėjo ne tik pagilinti fizikos žinias, bet ir padėjo apsispręsti pasirenkant tolimesnį studijų kelią.

Pirmu  pasirinkimu įstojau į savo svajonių specialybę mechatroniką ir robotiką VGTU. Svarbu ir tai, kad gauti per egzaminus pažymiai leidžia studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje. Manau, kad mano pasirinkta mokymosi sritis yra perspektyvi, todėl, baigęs studijas,  tikiuosi sėkmingai įsidarbinti. Studijos VGTU yra nelengvos, ypač tokioje specialybėje, bet tikiu, kad ištversiu. Pradžioje žinių bagažo kaip ir užtenka.

Noriu paminėti, kad sėkmės gimnazisto mokyklos privalumas buvo ir tas, kad  per užsiėmimus mokėmės ne tik „sausą teoriją”, bet ir atlikome bandymus, kurių metu galėjome patikrinti teorines prielaidas. Taip pat sprendėme  daug uždavinių ir tai padėjo išsiugdyti darbo  įgūdžius.

Esu dėkingas ir savo bendramoksliams, nes čia kartu praleistas laikas buvo produktyvus ir tarpusavio konsultacijos buvo neįkainuojamos.
Mane mokė mokytojas V,Kukulskis

E.Montvilas

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku