Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla „Sėkmės gimnazisto“ mokyklos sėkmės mokiniai – AUŠRINĖ NAVICKAITĖ

„Sėkmės gimnazisto“ mokyklos sėkmės mokiniai – AUŠRINĖ NAVICKAITĖ

: admin
Aušrinė Navickaitė – matematika ir fizika
Būdama abiturientė, „Sėkmės gimnazisto“ mokykloje lankiau fizikos ir matematikos užsiėmimus. Kartais būdavo sunku pasibaigus visoms pamokoms eiti mokytis papildomai, tačiau turėjau tikslą- pasirinkusi inžinerinių studijų programą, norėjau studijuoti universitete. Šiandien, prabėgus daugiau kaip metams nuo to laiko, kai pradėjau lankyti ,,Sėkmės gimnazisto“ mokyklą, esu Vilniaus Gedmino technikos universiteto pirmakursė ir studijuoju tai, apie ką svajojau, – miestų inžineriją.
,,Sėkmės gimnazisto“ mokykloje vykstantys užsiėmimai  man tikrai buvo naudingi. Mokytojai Zita Mačiulienė ir Virginijus Kukulskis  padėjo pasiruošti matematikos ir fizikos egzaminams, todėl juos gerai išlaikiau. Be to,  „Sėkmės gimnazisto“ mokykloje pagilintos matematikos ir fizikos žinios padeda ir studijuojant universitete.
Esamiems ir būsimiems dvyliktokams galiu pasakyti, jog vis dėlto labiausiai viskas priklauso nuo Jūsų pačių. Kad ir kokie  geri būtų mokytojų patarimai, Jūs turite sugebėti jais pasinaudoti. Niekada  nepasiduokite, nenuleiskite rankų, nes tikrai verta. Be abejo, bet kuriame gyvenimo etape Jums gali prireikti ir  bent truputėlio sėkmės, tad jos  ir linkiu.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku