Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla „Sėkmės gimnazisto“ mokyklos sėkmės mokiniai – Ieva Adomaitytė

„Sėkmės gimnazisto“ mokyklos sėkmės mokiniai – Ieva Adomaitytė

: admin

Ieva  Adomaitytė – matematika

Lieporių gimnaziją baigiau 2015m. Šiuo metu esu pirmakursė Vilniaus Gedimino technikos universitete, studijuoju aplinkos apsaugos inžineriją.
Mokykloje visi dalykai sekėsi gan neblogai, tačiau kur studijuoti baigus mokyklą man buvo tikras galvosūkis, žinojau tik tiek, jog humanitariniai mokslai ne man, tad rinkausi tiksliųjų mokslų dalykus. Žinodama, jog matematikos egzaminas reikalingas daugelyje studijų programų, nusprendžiau lankyti matematikos ,,Sėkmės gimnazisto mokyklą“ ir pagilinti savo jau turimas žinias. Ji iš tiesų man padėjo pasiekti geresnių rezultatų.

Didžiausia Ačiū dėl to tariu savo auklėtojai ir matematikos mokytojai Z.Mačiulienei, kuri visuomet stengėsi mus išmokyti kuo daugiau ir atsakyti į kiekvieną, kad ir patį kvailiausią klausimą. „Sėkmės mokykloje“  įgytos žinios padėjo pasiekti ne tik geresnių rezultatų, bet jos padeda man ir dabar- matematikos paskaitose.

Dabartiniams abiturientams norėčiau palinkėti niekuomet nepasiduoti. Šie metai jums iš tiesų pilni sunkumų ir iššūkių, tačiau svarbiausia siekti savo tikslų ir stengtis atrasti tai, kas labiausia patinka Jums.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku