Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla Sėkmės mokykla – Vytautas Beinoravičius

Sėkmės mokykla – Vytautas Beinoravičius

: admin

2010 m. FIZIKA

Vytautas Beinoravičius Lieporių gimnaziją baigė 2010 m.
Įstojo į Northumbria University  mechaninės inžinerijos specializaciją  Newcastle Upon-Tyne mieste Anglijoje. Vėliau, kilus poreikiui, dar įstojo į Newcastle College kompiuterizuotų staklių operavimo specializaciją.  Neseniai tapo Renault F-1 komandos jaunuoju specialistu,  „Altran Academy” pretendentu.

Vytautas visada buvo praktikas.  Kai abu, po „Sėkmės mokyklos“ užsiėmimų žiemos naktį  (19 val.) pavargę  važiuodavom namo, jis vis dar su užsidegimu kalbėdavo apie automobilių variklius, jų problemas ir sprendimo būdus.  Tai žmogus, kuris ateityje darys realų produktą.

Pateikiame  jo bandomųjų egzaminų  ir fizikos valstybinio egzamino rezultatus.

Vytautas_Beinoravicius_02

Vytautas rašo:

„Specialybė, kurios noriu,  žinojau jau seniai, todėl  į visus savo pasirinktus  universitetus  rašiau tą pačią. Universitetą  pasirinkau  apvažinėjęs visas savo pasirinktas mokymo įstaigas. Šį pasirinkau dėl tinkamo teorijos ir praktikos santykio (60% teorijos ir 40% praktikos). Be to, tai buvo vienintelis universitetas, kurio mechaninės inžinerijos kursas buvo patvirtintas ImechE (pasauline mechaninių inžinierių asociacija). Mokslas, deja, mokamas, kaip ir visuose kituose Anglijos universitetuose, tačiau suteikiama paskola, ganėtinai palankiomis sąlygomis ir tai gelbsti.

Vaikystės ir viso gyvenimo svajonė  yra patekti  į Formulės- 1 pasaulį. Kol kas, atrodo,  žingsniuoju tiesiausiu keliu link to, naudojuosi  visomis galimybėmis, kurias suteikia universitetas.  Pavyzdžiui, apmokėjo kompiuterinio 3D dizaino egzaminą, o su įgytu diplomu šiemet padėsiu dėstytojams mokinti pirmakursius studentus. Tikrai nemeluosiu sakydamas, kad visi mano  lūkesčiai prieš pradedant studijas šiame universitete  buvo gerokai viršyti, o visų dirbančiųjų universitete skatinimas stengtis ir tobulėti nepaliauja stebinti ir suteikia papildomos motyvacijos“.

Ateityje atidžiau  stebėsime F-1 varžybas, gal ten pamatysime ir Vytautą…To ir linkime iš visos širdies.

„Lieporių Sėkmės mokyklos“  koordinatorius  V. Kukulskis

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku