Pradinis Karjera Atvira inžinerinės pramonės laboratorijoje

Atvira inžinerinės pramonės laboratorijoje

: admin

Rugsėjo 13 dieną mūsų gimnazijos trečių klasių moksleivės dalyvavo Šiauliuose pirmą kartą surengtoje „Atviroje inžinerinės pramonės laboratorijoje“. Tai praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo renginys, kuriuo siekiama jaunimą supažindinti su perspektyviausiomis ateities profesijomis.

Gimnazistės dalyvavo Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykusiose praktinėse dirbtuvėse „Pagamink ir išbandyk“.
IIIc klasės merginos Rugilė Bartkutė ir Rugilė Dunauskaitė dalyvavo sekcijoje „3D projektavimas ir spausdinimas“, ten susipažino su 3D modelių kūrimu ir spausdinimu, mokėsi modeliuoti trimačius grafinius objektus bei juos parengti spausdinimui.

IIIb klasės merginos Akvilė Bušininkaitė, Paulina Snarskytė, Raminta Grublytė ir Iveta Šakurskytė dalyvavo sekcijoje „Nuotoliniu būdu valdomų modelių konstravimas ir varžybos“, ten konstravo ir bandė keturračius modelius, valdomus išmaniaisiais telefonais, praktiškai susipažino su mechanikos, elektronikos ir Arduino mikrovaldiklių panaudojimo pagrindais. Sukonstravę modelius, 10 komandų varžėsi lenktynių trasoje, kur mūsų merginos mažajame finale užėmė garbingą 3-iąją vietą.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku