Pradinis Karjera Karo akademijos pristatymas

Karo akademijos pristatymas

: admin

Gruodžio 14 dieną Lieporių gimnazijoje lankėsi Generolo Jono žemaičio Lietuvos karo akademijos atstovai, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos absolventas, o dabar akademijos studentas Ignas Tamutis. Vizito metu moksleiviams buvo pristatytos akademijos studijų programos bei reikalavimai norintiems joje studijuoti. Gimnazistai sužinojo, jog be universitetinio išsilavinimo, akademijos kariūnai įgyja karininko profesiją, taip pat ugdomos jų asmeninės savybės – pasitikėjimas savimi, tvirtas būdas, aktyvumas, ryžtas siekti tikslo, kritinis mąstymas, gebėjimas spręsti problemas, noras mokytis ir tobulėti ir t. t. Vykdant tarptautinius studentų mainus, kariūnams suteikiama galimybė plėsti žinias ir kaupti patirtį dalį laiko mokantis kitų šalių aukštosiose mokyklose. 

Ignas Tamutis pristatė kasdienę kariūno rutiną, dienotvarkę, supažindino mokinius su įvairiomis psichofizinio rengimo užduotimis, tokiomis kaip akistata su šunimi, gylio baimės įveikimas, vaikščiojimas ant stiklų, šuolis parašiutu, kurios reikalauja drąsos bei pasitikėjimo savo jėgomis.

Gimnazistams šis pristatymas labai patiko, jie noriai atsakinėjo į klausimus, laimėjo šaunių prizų ir įgijo naujų žinių apie kario profesiją bei studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku