Pradinis Karjera Kas iš mūsų negalvoja apie ateitį?

Kas iš mūsų negalvoja apie ateitį?

: admin

Sėkmingai suplanuotas gyvenimo kelias, užsibrėžtų tikslų siekimas ir yra karjeros planavimas. Šiandienos gyvenimas yra labai dinamiškas, todėl planuodami mes turime galvoti, kad tai, ką darome šiandien, yra ne visam laikui, turime mokėti keistis, o tam yra būtina gerai pažinti save, savo gebėjimus ir profesijų pasirinkimo galimybes.

Šių metų spalio 24 d., Šiaulių Lieporių gimnazijoje svečiavosi ISM vadybos ir ekonomikos universitetas.

Studijų priėmimo vadybininkė Rūta Savickaitė gimnazistus supažindino su pagrindinėmis 2017 m. bakalauro studijų programomis: tarptautinio verslo ir komunikacijos, finansų, ekonomikos ir politikos, verslo vadybos ir analitikos, industrinių technologijų vadyba ir ekonomikos studijų programomis, kurios universitete yra dėstomos anglų kalba.
ISM universitetas yra sukūręs platų partnerių tinklą, todėl būsimiems studentams yra suteikiama puiki galimybė įgyti patirties, žinių , verslo partnerių ir vertingos patirties užsienyje.

Galimybę rinktis žmogus turi visada, na, o motyvacija – tai vidinė jėga, kuri padeda mums džiaugtis ir tobulėti, siekti savo asmeninių tikslų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos karjeros konsultantė Janina Šmitienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku