Pradinis Karjera Svečiuose ISM universitete

Svečiuose ISM universitete

: admin

[wpstatistics stat=usersonline]Sausio 25 dieną gimnazistai svečiavosi Vilniuje – Vadybos ir Ekonomikos universiteto ( ISM) organizuojamame renginyje „Learn to Impact”. ISM kreipiasi angliškai, kaip kitaip, juk tai yra tarptautinis universitetas, ir sako: „Learn to impact”. Išmok, kaip daryti pokyčius, išmok keisti, išmok įtaigos. Nori geresnio pasaulio, savo startuolio, gaivios karjeros, globalios sėkmės? „Learn to impact”.

Gimnazistai klausė pranešimus: kaip pasiruošti darbo ateičiai, kuri nežinoma, education economics, kaip parduoti save?, climate, populism, automation: the three global challenges your generation must confront.

Savo istorijomis dalijosi ISM Alumni nariai: Milda Mitkutė – „Vinted” įkūrėja, Ieva Mackevičienė – influencerė, Indrė Paplauskaitė – „Civitta” vyresnioji analitikė, Matas ir Paulina Jūrai – tarptautinio prekės ženklo „Jūras Duo Photography” įkūrėjai.

„Renginys paliko didelį įspūdį tiek savo pranešimais, kuriuos pristatė įvairūs pranešėjai ir dėstytojai, tiek atmosfera. Informatyvūs pranešimai privertė susimąstyti ir pagalvoti apie ateitį, ką mes sugebame keisti. Labai patiko.”Kamilė ir Gabija.

„Labai patiko pašnekovai, įdomūs dėstytojai. Pasirinktos išskirtinės ir aktualios temos.Labai modernus universitetas, entuziastingas vedėjas, šiltas priėmimas ir nuostabi patirtis.Norim dar kartą aplankyti ir studijuoti ISM.” Rusnė, Ugnė, Rugilė.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku