Pradinis Pasiekimai Lieporių gimnazistas – ,,Lietuvos istorijos žinovo“ finalo dalyvis

Lieporių gimnazistas – ,,Lietuvos istorijos žinovo“ finalo dalyvis

: admin

Išmanyk savo Tėvynės istoriją!
Didžiuokis jos praeitimi!
Patirk pažinimo džiaugsmą!

Kovo 10 d., šeštadienį, Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyko Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio globojamo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, finalas. Renginio dalyvius pasveikino Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas Arūnas Gumuliauskas, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.

Tarp geriausiai pirmajame etape pasirodžiusių 200 dalyvių, kurie pateko į finalinį turą, buvo ir Lieporių gimnazijos atstovas Rokas Matas Pricevičius, kurį istorijos moko mokytoja Nijolė Rudienė. Gimnazistas ir jo mokytoja buvo apdovanoti konkurso organizatorių padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Pasibaigus konkursui, dalyviams organizuota ekskursija. Jie susipažino su Lietuvos Respublikos Seimo rūmais, Seimo laisvės gynėjų ir Vitražo galerijose parengtomis parodomis, dalyvavo susitikimuose su LR Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, užduoties rengėjais: Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dekanu prof. dr. Rimvydu Petrausku, Vilniaus Licėjaus direktoriumi Sauliumi Jurkevičiumi.

,,Tikiuosi, jog kitą kartą LR Seimo rūmuose lankysiuosi jau ne kaip svečias, bet kaip Seimo narys“,- tarė išvykdamas namo Rokas.

Lieporių gimnazijos istorijos mokytoja Nijolė Rudienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku