Pradinis Erasmus+ IKT mokytojo darbe

IKT mokytojo darbe

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko ERAZMUS+ projekto ,,Adventurous maths and science“ dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo mokytojai iš Liceum Ogolnoksztalcace im 14 Pulku Powstancow Slaskich w Wodzislawiu Slaskim, Wodzisław Śląski (Lenkija) bei Istituto d’Istruzione Sup.Leonardo da Vinci, Fiumicino, (Italija). Pagrindinė susitikimo tema- ,,IKT mokytojo darbe”.
Projekto dalyviai susipažino su gimnazijos ugdymo sistema, stebėjo atviras vieno dalyko ir integruotas pamokas (matematikos, matematikos-fizikos, chemijos-biologijos, anglų kalbos), kurias, naudodami IKT, vedė mūsų gimnazijos mokytojai. Be to, pasidalinta patirtimi, kaip IKT naudojamos neformalaus ugdymo veikloje- čia ne tik mokytojai dalijosi patirtimi, bet ir patys moksleiviai pristatė savo kurtus projektus. Savo veiklas naudojant IKT svečiai pristatė gimnazijoje vykusioje tarptautinėje konferencijoje ,,IKT naudojimas ugdymo procese“. Džiugu, kad užsienio svečiai galėjo susipažinti ir su kitų Šiaulių miesto švietimo įstaigų ugdymo naujovėmis: Dainų progimnazijoje stebėjo biologijos pamoką, kurioje vaizdinė medžiaga pateikta 3D formatu, bei Šiaulių universitete dalyvavo praktiniame užsiėmime ,,Kvėpavimo sistema ir jos vertinimas“, kurioje analizė atlikta naudojant kompiuterines programas.

Projekto dalyviai dalyvavo Vilniuje vykusioje interaktyvioje parodoje ,,Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Be Vilniaus, aplankyti Tytuvėnai, Šiluva, Kryžių kalnas. Šokolado muziejuje visiems patiko edukacinis užsiėmimas ,,Saldi laboratorija“.

Projekto veiklos buvo naudingos tiek Lieporių gimnazijos, tiek partnerių- Lenkijos ir Italijos- mokyklų mokytojams: sužinota daug įdomaus apie IKT naudojimą ugdymą procese, patobulinti užsienio kalbos vartojimo įgūdžiai. Smagu, kad svečiai išsivežė malonų įspūdį apie Lieporių gimnaziją ir visą šalį – neišgąsdino net žiemiškas šaltukas.

Jovita Navickienė, Lieporių gimnazijos mokytoja, projekto koordinatorė

Nuotraukos: 2018.03.05-09 Erasmus+ projektinis susitikimas

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku