Pradinis Pasiekimai The Duke of Edinburgh‘s International Award DofE apdovanojimų ceremonija

The Duke of Edinburgh‘s International Award DofE apdovanojimų ceremonija

: admin

2021 m. rugpjūčio 23 d. Vilniaus Universiteto botanikos sode vyko DofE programos apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo įteikti nuopelnų įvertinimo sertifikatai ir sidabro ženkleliai Lieporių gimnazijos mokinėms Agnei Borisevičiūtei, Viktorijai Džiugytei ir Akvilei Paulavičiūtei.

Apdovanoti už veiklą DofE programoje buvo Lieporių gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, neformalaus ugdymo skyriaus vedėja Aurelija Meškauskienė, mokytojai Rolandas Šidlauskas, Živilė Staškauskienė, Robertas Stankevičius, psichologė Sonata Mauragienė ir socialinė pedagogė Irma Šablinskienė.

DofE programa – tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio augimo programa, Lietuvoje sėkmingai įgyvendinama nuo 2006 m. Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų, o jiems padeda veiklų ir žygių vadovai.

Lieporių gimnazijoje DofE programa vykdoma jau antrus metus, per kuriuos jau penkios merginos pasiekė sidabro lygį, keturios – bronzos lygį ir dar keturios merginos siekia bronzos.

Tikimės, kad šią programą pasirinks vis daugiau mokinių, siekiančių asmeninio tobulėjimo, naujų įgūdžių ir nebijančių iššūkių.

Plačiau apie programą Lietuvoje: www.dofe.lt
Plačiau apie programą Pasaulyje: www.intaward.org

Lieporių gimnazijos DofE programos vadovė Irma Šablinskienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku