Pradinis Naujienos Lieporių gimnazija tarp geriausiųjų IT konkurse “Ventspils IT challenge 2017”

Lieporių gimnazija tarp geriausiųjų IT konkurse “Ventspils IT challenge 2017”

: admin

Latvijoje vyko tarptautinis kūrybinio technologijų taikymo konkursas moksleiviams – “Ventspils IT challenge”. Jame dalyvavo moksleiviai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Lieporių gimnazistai laimėjo galimybę dalyvauti 3 dienas Venspilyje, kuriame sudarys tarptautines komandas ir dalyvaus įvairiuose renginiuose, užmegs naujus kontaktus ir susipažins su Ventspilio miestu. Konkurse dalyvavo komandos trijose amžiaus grupėse: B (4.-6. klasės), C (7.-9. klasės) ir D (10.-12. klasės). Kiekvienoje komandoje dalyvauja trys mokiniai ir vienas mokytojas arba konsultantas. Lieporių gimnazijos mokiniai: Lukas Skėrys, Rytis Strankauskas, Rokas Šimulis. Mokinius moko informatikos mokytoja Jovita Navickienė.

Lietuvą konkurse atstovauja Vilniaus Licėjaus, Lieporių gimnazija, Kauno technologijos universiteto gimnazija, Kauno Maironio universitetinė gimnazija, Vilniaus Jezuitų gimnazija ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazija. Konkurso užduotis – surasti problemą savo gyvenamojoje vietoje (kaime, seniūnijoje, mieste), sukurti trumpą vaizdo siužetą su problemos ir galimu jos sprendimo išdėstymu bei paskelbti jį svetainėje YouTube.

 

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku