Pradinis Metraštis Lieporių mokytojai – Erasmus+ projekto kursų Ispanijoje dalyviai

Lieporių mokytojai – Erasmus+ projekto kursų Ispanijoje dalyviai

: admin

Lieporių gimnazijos mokytojai š. m. spalio 30 – lapkričio 4 d. dalyvavo Erasmus+ KA1 darbuotojų mobilumo kursuose „IT mokymui ir mokymuisi“ Valensijos mieste (Ispanija). Pagrindinis projekto tikslas – tobulinti IKT naudojimo įgūdžius, taikyti juos ugdymo procese. Aštuonių mokytojų komanda siekė pasisemti teorinių žinių, įvaldyti šiuolaikines komunikavimo technologijas, pritaikyti gautą medžiagą praktiškai. Projekto dalyviais rūpinosi mokymų organizacija „Esmovia“. Organizacijos atstovė Vaida Petkevičiūtė dalyvius supažindino su „Esmovia“ veiklos kryptimis ir misija.
Pirmoji kursų dalis buvo skirta susipažinti su įvairiomis IT programomis. Pedagogai mokėsi naudotis Google disko, Sway, Mindmeister, Padlet, Quizziz ir kitomis sistemomis. Išsiaiškinta, kaip šiuolaikiškai ir patraukliai mokiniams perduoti informaciją Edmondo, Twitter ir kitais socialiniais tinklais. Igytos žinios pritaikytos praktiškai. Mokytojai, konsultuojami ispanų lektorių, kūrė klausimynus, testus, minčių žemėlapius, teminius pristatymus.

Antroji stažuotės dalis – pažintis su Valensijos mokykla. Projekto dalyvius pasitikęs mokyklos atstovas atskleidė, jog dideliame komplekse po vienu stogu telpa ir darželis, ir pagrindinė mokykla, ir profesinio rengimo centras. Mokytojai turėjo galimybę stebėti, kaip pamokose derinami teoriniai ir praktiniai mokinių mokymosi įgūdžiai.

Išvykos metu praturtintas kultūrinis akiratis. Mokytojams buvo surengta pažintinė ekskursija po Valensiją. Temperamentinga gidė pasakojo apie turtingą istoriją, spalvingą architektūrą, vedžiojo senamiesčio labirintais. Laisvalaikiu mokytojai apsilankė Valensijos „Meno ir mokslo centre“, žavėjosi centro modernumu.

Mokytojų komanda grįžo įkvėpta naujų idėjų, kaip įvairinti ugdymo procesą, taikyti inovatyvius ugdymo metodus.

Mokytoja Irmina Petrauskienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku