Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla Sėkmės gimnazisto mokykla – Agnė Ganusauskaitė

Sėkmės gimnazisto mokykla – Agnė Ganusauskaitė

: admin

Artėja pirmojo semestro pabaiga. Neramus metas , ypač abiturientams ir jų tėveliams. Noriu šiek tiek nuraminti dabartinius moksleivius ir paskatinti gerais 2014-jų metų „Sėkmės gimnazisto mokyklos“ mokinių mokymosi pavyzdžiais. Jie buvo tokie kaip ir jūs. Dabar jau studentai, siekiantys savo pasirinktų tikslų.
AGNĖ GANUSAUSKAITĖ – FIZIKA

Visada malonu, kai mokiniai yra tavo dėstomo dalyko tęsėjai. Pristatau Agnę Ganusauskaitę – Vilniaus Universiteto, fizikos fakulteto, bendrosios fizikos studentę. Ji buvo atsakingiausia „Sėkmės gimnazisto mokyklos“ fizikos kurso mokinė 2014 metais, kuri dažniausiai prašė papildomo darbo.

Agnė rašo:
Lieporių gimnaziją baigiau 2014 m. Šiuo metu mokausi Vilniaus Universitete, Fizikos fakultete, bendrąją fiziką. Nežinojau, ką noriu mokytis, kol neperėjau į dvyliktą klasę, nuo tada labai sudomino fizikos pamokos, norėjau sužinoti bei išmokti daugiau. Mokantis universitete iš mokyklos atsineštų žinių tikrai užtenka, nes viskas, ko mokoma per paskaitas, buvo girdėta ir mokykloje. „Sėkmės gimnazisto mokykloje“ praleistos valandos padėjo plačiau įsigilinti į dalyko temas, pateiktas užduotis bei pasiruošti egzaminui. Konkrečių ateities planų dabar nekuriu, nes kelias iki diplomo dar ilgas, bet svarbiausia, kad galėčiau kažką veikti susijusio su savo pasirinktu dalyku. Dabar mokytis tikrai nelengva, bet universitete dirbantys dėstytojai bei grupės draugai visuomet padeda, jei iškyla kokių nors neaiškumų. Skatinu dabartinius abiturientus lankyti papildomas dalykų pamokas, nes tai garantuoja geresnį pasiruošimą, o gal ir palengvina apsisprendimą dėl ateities studijų.

Fizikos mokytojas V. Kukulskis

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku