Pradinis Sėkmės gimnazisto mokykla „Sėkmės gimnazisto mokyklos” sėkmės mokiniai – Gintautė Juciūtė, Rytis Petrauskas, Rūta Jankūnaitė, Modesta Railaitė

„Sėkmės gimnazisto mokyklos” sėkmės mokiniai – Gintautė Juciūtė, Rytis Petrauskas, Rūta Jankūnaitė, Modesta Railaitė

: admin

Praėjusiais mokslo metais keli abiturientai pasinaudojo anglų kalbos mokytojos Dalytės Puidokienės pasiūlymu lankyti „Sėkmės mokyklėlę“, kad, atėjus egzaminui, labiau pasitikėtų savo jėgomis. Moksleiviai ankstyvais antradienio rytais, nugalėję dvyliktą klasę lankantiems žmonėms būdingą specifinį nuovargį ir nepaisydami keisto nenoro lipti anksčiau, nei būtina, iš lovos, atvykdavo į mokyklą ir gilindavo anglų kalbos žinias.

Būtina paminėti, kad laikas, praleistas mokantis „Sėkmės mokyklėlėje“, skirtingai nei įprastoje pamokoje, būdavo bent dukart naudingesnis, produktyvesnis ir netgi malonesnis. Visų pirma, esi apdovanotas ypatingu mokytojos dėmesiu, nes klasėje sėdi mažiau mokinių, todėl klausimų painiava, susikaupusi galvoje apie įmantrią anglų kalbos gramatiką, ilgainiui ima aiškėti. Be to, itin smagu prisiminti tai, kad nespėjus išgerti pusrytinės arbatos namie, galėjai nenusiminti, nes, mokytojos įsitikinimu, garuojantis puodelis kvapnaus gėrimo padeda mąstyti, todėl „Sėkmės mokyklėlėje“ skambėdavo ne tik gramatikos taisyklės, bet ir kvepėdavo lyg jaukiausioje miesto arbatinėje. Mes labai dėkingi mokytojai už laiką, skirtą mums, nes į anglų kalbos egzaminą iš tiesų ėjome ramesni ir, kaip parodė rezultatai, ne veltui.

XXXIX kartos abiturientai Gintautė, Modesta, Rūta ir Rytis

P.s. Paminėsime tik, kad Rūta Jankūnaitė iš anglų kalbos gavo 100 balų, Gintautė Juciūtė 98 b, Modesta Railaitė 87 b, Rytis Petrauskas 100 b. Rytį ir Modestą mokė mokytoja S.Šernaitė. Be to, Gintautė ir Rytis 2016 m. yra apdovanoti „Lieporių garbė“ ženkleliu.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku