Pradinis Ugdymas Šiaulių Lieporių gimnazijos vizitas į Kauno technologijos universitetą

Šiaulių Lieporių gimnazijos vizitas į Kauno technologijos universitetą

: admin

Rugsėjo 28 d. (ketvirtadienis)

2E ir 2D klasės

Mūsų kelionė į Kauną prasidėjo nuo ankstaus, tamsaus ryto. Būriavomės prie mokyklos. Vieniems šalta bestovint ir laukiant autobuso, kad kuo greičiau užsiimtų geriausias vietas, o kitiems šilta, nes vis dar širdutėje vasara apsigyvenus… Štai mūsų autobusas ir mes jau važiuojam į Kauną susipažinti su KTU.

Po poros valandų kelionės mes jau čia. Šiek tiek pavinguriavę keliukais, pamatome mus pasitinkančius dėstytojus, kurie aprodo, supažindina su aplinka, auditorijomis, studijų galimybėmis. Mūsų pirmoji paskaita, kurią vedė prodekanė, buvo KTU Socialinių, Humanitarinių mokslų ir Menų fakulteto pristatymas apie tai, kas jie, kokios studijų programos siūlomos moksleiviams. Tyrinėjome karjeros kelius ir tikrai smagiai ir įdomiai sekėsi. Buvo įdomu klausytis ir daug ką sužinoti, apmąstyti, gavome daug naudingos informacijos, visi laimingi, o kai kurie jau susimastę apie studijas KTU. Aplankėme KTU miestelį, o po to vyko paskaita „ Internetinių svetainių kūrimas‘’ su Lina Čiaponiene. Po paskaitos kibome į darbą. Komandose pasiskirstę pareigomis kūrėme svetaines. Patiko, smagu buvo dirbti ir kažką sukurti. Toliau mūsų laukė VP laboratorija su Andriumi Paulausku. Jis pristatė, kaip ir kokius žaidimus jie kūrė, buvo galimybė ir išbandyti, patirti. Aplankėme ir KTU biblioteką. Ji tikrai visus nustebino ir sužavėjo savo jaukumu, jei būtų galimybė, ten būtume likę ilgam. Aukštos palangės, kur gali pasikaitinti žiūrėdamas kaip kačiukas pro langą, snūstelti darydamas darbus arba tiesiog skaitydamas knygą ir gerdamas arbatą, virtuvėlė kaip namie, ofisiukai, kur gali su komanda aptarti rimtus reikalus/ projektus. Smagūs, jaukūs poilsio kambariai su sūpynėmis ir sėdmaišiais bei kavinuke. Kaip gali nesinorėti tokioj vietoj pasilikti.

Ačiū visiems už naudingą ir įdomią kelionę į KTU – tikrai paliko įspūdį, verta buvo susipažinti, smagu, linksma, daug apmąstymų ir minčių sukėlė mums.

Odeta Šidlauskaitė IId

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku