Pradinis Erasmus+ Erasmus+“ projekto „Be GREAT – don‘t discriminate“ dalyvių susitikimas Vokietijoje

Erasmus+“ projekto „Be GREAT – don‘t discriminate“ dalyvių susitikimas Vokietijoje

: admin

Gruodžio 8-15 dienomis vyko „Erasmus+“ projekto „Be GREAT – don‘t discriminate“ dalyvių susitikimas Vokietijoje, Meitingeno miestelyje. Jame dalyvavo mokiniai iš Portugalijos, Kipro, Italijos, Bulgarijos, Vokietijos ir Lietuvos. Iš Lieporių gimnazijos į projektą vyko anglų kalbos mokytojos Ž. Bareikienė, N. Drozdova, 1d mokinės M. Šimulytė, E. Lakačauskaitė, 2a mokinė J. Puzaraitė, 2e mokinė A. Bartašiūnaitė, 3b mokinė S. Kemeraitė.

Susitikimo metu mokiniai dalyvavo pamokose, dirbo grupėse, kūrė projekto logotipus. Kiekvienos šalies komanda pristatė savo kurtus filmukus apie vertybes. Visų šalių mokiniai akcentavo, kaip svarbu mokyklose vengti patyčių, gerbti aplinkinius, gebėti priimti ir išklausyti skirtingas nuomones. Ypač didelį įspūdį visiems paliko išvykos į Miuncheną, Regensburgą, Augsburgą – miestus, kurie stebino savo architektūra bei kalėdine dvasia.

Anot mokinių, šis projektas – ne tik puiki galimybė susipažinti su kitomis kultūromis, patobulinti anglų kalbos įgūdžius, susirasti naujų draugų, bet ir ugdyti vertybines nuostatas: pagarbą, toleranciją, atsakomybę.

IIA klasės mokinė Jorė Puzaraitė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku