Pradinis Erasmus+ Lieporių gimnazijoje – apie metodų efektyvumą

Lieporių gimnazijoje – apie metodų efektyvumą

: admin

Spalio 6-12 d. Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto ,,EsPeer“ mokymo ir mokymosi veiklų susitikimas. Jame dalyvavo mokiniai iš Belgijos, Graikijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų. Susitikimo metu mokiniai dalijosi patirtimi, kaip sėkmingai padėti bendraamžiams mokytis įvairių dalykų. Lieporių gimnazijos ,,Sniego gniūžtės“ ir ,,Misija – pilietis“ grupių nariai mokė įvairių žaidimų ir metodų, kurie padeda įgyti komandinio darbo įgūdžių. Svečiai dalyvavo lietuvių kalbos, muzikos ir šokių pamokose. Aplankytas Kryžių kalnas ir Vilnius.

Projekto koordinatoriai aptarė ir įvertino atliktus darbus – sudarytas vadovas mokiniams ir mokytojams apie konfliktų sprendimą padedant bendraamžiams. Surinkta ir apibendrinta medžiaga su atvirkštinės klasės ir mišraus mokymo pavyzdžiais. Kitas etapas – paruošti vadovą apie tai, kaip naudoti metodą ,,mokinys moko mokinį“. Šis darbas patikėtas Šiaulių Lieporių gimnazijos komandai.

Susitikimo tikslas pasiektas- pasidalinta sėkmės istorijomis taikant naujus mokymo metodus, į ugdymo procesą įtraukiant mokinius.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.

Sigita Šernaitė, projekto koordinatorė, Lieporių gimnazijos mokytoja

Galbūt Jus sudomins

1 komentaras

Rahmetullah Baysal 2019-10-24 - 22:23

It been my best week in my life i been fascinated of your dances and relationships for friends and gour school. I realised to i want to live here:)

Reply

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku