Pradinis Erasmus+ Mokytis visą gyvenimą – kiekvienos asmenybės siekiamybė

Mokytis visą gyvenimą – kiekvienos asmenybės siekiamybė

: admin

Lapkričio 3-7 d. Šiaulių Lieporių gimnazijos anglų kalbos mokytoja Ingrida Railienė ir lietuvių kalbos mokytoja Silva Margaitienė dalyvavo Erasmus+ projekto “Key Competences for A Lifelong Learning-KECO-4-ALL“ trumpalaikiame jungtiniame darbuotojų mobilume Todi mieste Italijoje. Projektą įgyvendinantys mokytojai iš Italijos (koordinuojanti šalis), Portugalijos, Čekijos Respublikos, Nyderlandų, Ispanijos bei Lietuvos viešėjo “CIU F FE LII-EINAUDI“ vidurinėje mokykloje. Projekto veikla yra finansuojama iš Europos komisijos ,,Erasmus+“ programos.

Partnerių susitikimo tikslas buvo aptarti pagrindines veiklas, kurios bus vykdomos viso projekto metu, tikslios mobilumų datos, „Jaunimo paso“ dokumento, liudijančio apie kompetencijų ugdymą. Darbo metu EINAUDI mokyklos direktorė Mariaangela Severi ir profesorė Alessandra Viviani iš Sienos universiteto pabrėžė pagrindinių kompetencijų svarbą ugdant visapusiškai išprususią asmenybę. Trumpalaikių mokinių mobilumų tikslas – padėti mokiniams išmokti mokytis, įgyti asmeninę, socialinę, kultūrinę ir kitas kompetencijas, o kompetencijų pavadinimai ir jas sudarantys elementai – gebėjimai, nuostatos – bus išskiriami pagal tai, kas yra aktualu, svarbu mokiniams. Vykdant projekto veiklas, nuspręsta jungtis į e-Twinning tarptautinio bendradarbiavimo platformą.

Projekto dalyviai turėjo galimybę aptarti ne tik dalykinius klausimus, bet ir susipažinti su Perudžos provincijos ir Umbrijos regiono istorija bei kultūra.

Ingrida Railienė, projekto koordinatorė, Lieporių gimnazijos mokytoja

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku