Pradinis Karjera Mes patys kuriame savo ateitį

Mes patys kuriame savo ateitį

: admin

Vienas svarbiausių žmogaus žingsnių, tai profesijos pasirinkimas. Todėl kai artėja laikas daryti sprendimus kyla daugiausiai klausimų: kokią profesiją pasirinkti, kur studijuoti, ar po studijų rasiu darbą.

Pirmiausia, tai labai svarbu objektyviai save įvertinti, kad priimtas karjeros sprendimas būtų pagrįstas ir apgalvotas. Reikia stengtis išbandyti kuo daugiau įvairiausių veiklų ir tik gerai apgalvojus daryti pasirinkimus. Reikia tartis su tėvais, mokytojais, karjeros specialistais, bet sprendimą reikia priimti pačiam.

Būtent tuo tikslu grupė Šiaulių Lieporių gimnazistų lapkričio 29 dieną lankėsi Šiaulių miesto apylinkės teisme. Buvo įdomu paklausyti teisėjos Almos Berniūnaitės pasakojimo apie teisėjo, advokato profesijas, apžiūrėti posėdžių salę ir pasėdėti teisėjo kėdėje.

Kaip sakė Seneka „Savo tikslu pasirinkime aukščiausiąjį gėrį, prie kurio veržiamės, į kurį žvelgtume atlikdami kiekvieną darbą- kaip jūrininkai, nusistatantys kryptį pagal kokią nors žvaigždę. Gyvenimas be tikslo yra klaidžiojimas“.

Karjeros konsultantė Janina Šmitienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku