Pradinis Metraštis Pilietiškumas – tai veikla

Pilietiškumas – tai veikla

: admin

Sakoma, kad žmogus vienos ar kitos šalies pilietis yra ne pagal įrašą pase, o pagal atliktus darbus. Ugdant pilietiškumą, svarų indėlį įneša ir mokykla. Kaip ir kasmet, minint Lietuvos kariuomenės dieną, Lieporių  gimnazijoje vyko Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas. Džiugu, kad jame dalyvavo ne tik Lieporių gimnazijos atstovai, bet ir sulaukta svečių iš Gegužių, ,,Rasos“, ,,Sandoros“, Gytarių, Dainų, Ragainės progimnazijų. Didžiulio susidomėjimo sulaukė gimnazijos neformaliojo ugdymo būrelis ,,Misija-Pilietis“, vadovaujamas mokytojo ir kariškio D. Dirvelio.

Būrelio nariai, padedami gimnazijos skautų, organizavo įvairias veiklas. Moksleiviai mokėsi rikiuotės pratimų, ieškojo lobio, žaidė žaidimą ,,Chaosas”, skanavo kareiviškos košės. Renginio dalyviai taiklumą išbandyti galėjo dalyvaudami šaudymo varžybose, kuriose nepralenkiami pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo ,,Sandoros“ progimnazijos atstovai, kurių komandai atstovavo Ieva  Klibavičiūtė , Simona Mareckaitė, Ozdemir Melissa. Antri liko moksleiviai iš Dainų progimnazijos- Edvinas Babilas, Dainius Grubliauskas, Vygaudas Januška. Trečioji vieta atiteko Lieporių gimnazijos atstovams – Valerijai Dušenko, Lukui Červinskui ir Pauliui Bulai. Išrinkti ir taikliausi šaulys ir šaulė. Jais tapo Dominykas Toleikis iš Gegužių progimnazijos ir Ieva Klibavičiūtė iš ,,Sandoros“ progimnazijos.

Renginys dalyvavusiems jame paliko daug malonių įspūdžių ir džiaugiamės, kad jaunoji karta, aktyviai dalyvaudama įvairiose veiklose, auga sąmoninga ir pilietiška.

Nijolė Rudienė, Lieporių gimnazijos mokytoja

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku