Pradinis Mes jais didžiuojamės Mantas Jablonskis

Mantas Jablonskis

: admin

MANTAS JABLONSKIS – Aktyviai sportuojantis UAB ,,Beconis“ gamybos vadybininkas, kuris siekia aukštų pasiekimų ištvermės sporte.

Lieporių gimnaziją baigiau 2015 metais, o klasės auklėtoja buvo Laima Gricienė. Mūsų klasei labai pasisekė turėti tokią jaunatvišką, suprantančią ir teisingą klasės vadovę!

Studijos ir profesijos pasirinkimas
Po gimnazijos baigimo pasirinkau Ekonomikos studijas Vilniaus universitete. Šiuo pasirinkimu esu labai patenkintas, nes tikrai davė nemažai laisvės atlikti papildomas veiklas studijų metais ir žinių, kurias dabar panaudoju gyvenime ir darbinėje veikloje. Esamuoju momentu dirbu medinių namų gamybinėje įmonėje, kurioje tenka panaudoti statistines, analitines žinias, įgytas universitete. Taip pat pradedu nekilnojamojo turto vystymo veiklą.

Pomėgiai mokykloje ir dabar.
Nuo pat vaikystės neįsivaizdavau savęs be sporto, todėl šis pomėgis išlikęs iki pat šių dienų. Pradėjęs bėgioti, turėjau tikslą nubėgti maratoną. Susižavėjęs ištvermės sportu, išsikėliau kitą tikslą – įveikti Ironman triatloną. Tai trys viena po kitos sekančios rungtys – 3,8km plaukimas, 180km važiavimas dviračiu, 42,2km bėgimas. Tai pavyko padaryti 2021 metais ir nuo to laiko triatlono sportas taip įtraukė, kad tapo gyvenimo būdu. Sportuoju kiekvieną dieną ir aktyviai dalyvauju Lietuvoje ir užsienio šalyse organizuojamose varžybose, kuriose pavyko pasiekti neblogų rezultatų – 2023 metų Lietuvos Triatlono federacijos (LTF) bendrame reitinge 3 vieta, taip pat tais pačiais metais LTF apdovanojimuose laimėjau Metų proveržio nominacijoje, 2023 Ironman 70.3 European Championship Tallinn 3 vieta M25-29 amžiaus grupėje. Rezultatai smagu, tačiau man šis sportas ne vien apie tai. Toks gyvenimo būdas duoda discipliną, sveiką gyvenseną, gerą fizinę ir psichologinę būklę.

Prisiminimai apie mokyklą, mokytojus
Gyvenu Šiauliuose, todėl tenka nemažai po juos bėgioti, taip pat ir prie mokyklos. Bėgant pro ją, kyla nemažai prisiminimų, nostalgijos, nes nuo pat pirmos klasės ir iki pat baigimo ėjau į šią mokyklą, todėl ši vieta užėmė didelę dalį mano gyvenimo.

Palinkėjimas Lieporių bendruomenei
Lieporių bendruomenei linkiu atrasti judėjimo naudą. Tai galimybė ne tik fiziškai pažinti ir sustiprinti savo kūną, bet ir pagerinti psichologinę sveikatą.

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku