Pradinis Metraštis Gera grįžti ten, kur pildosi svajonės

Gera grįžti ten, kur pildosi svajonės

: admin

Žiemai persiritus į antrą pusę ir, kaip sako gamtininkai, barsukui apsivertus ant kito šono, Lieporių gimnazija buvusius savo mokinius pakvietė į tradicinį susitikimą. Sugrįžusiųjų laukė ne tik išgražėjusios erdvės, buvę auklėtojai, mokytojai, draugai, bet ir modernesnė registracija – gimnazija pasirinko išmaniųjų technologijų ir Europos kalbų kryptį. Prieš šventę vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp buvusių mokinių ir dabartinių gimnazistų.

Šventinį vakarą pradėjo vedėjų duetas – neformalaus ugdymo skyriaus vedėja Laima Gricienė, buvusi Lieporių gimnazijos mokinė, ir abiturientas Gvidas Undžys. Jie pasidžiaugė, kad gausus būrys buvusių mokinių – skirtingų patirčių, skirtingų kartų, skirtingų profesijų – susirinko jaukiai kartu praleisti vakarą ir prisiminti gražiausias mokyklinių metų akimirkas ir šviesiausias svajones. Daug džiaugsmo ovacijų sulaukė Lieporių gimnazijos mokytojų atliekamas šokis „Žiežmarių polka“ (vadovas Algimantas Arlauskas). Renginyje kalbėjusi gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai sugrįžta į mokyklą, nepamiršta netgi ir tie, kurie baigė jau daugiau kaip prieš du dešimtmečius, vadinasi, čia buvo gera, čia būta gražių svajonių, kurios virto realybe. Buvusių auklėtojų vardu kalbėjo mokytoja Sigita Valuckienė, kuri priminė svarbiausias gimnazijoje praleistas akimirkas – jaudulį prieš egzaminus, mokyklinę meilę, įvairiausias išvykas, karnavalus, ekskursijas ir dar daug visko… Visus sujaudino gimnazijos muzikos mokytojų Eugenijaus Andrulio ir Mykolo Dankio atliekamas kūrinys „Jau seniai beskambėjo mano daina“. Susirinkusiuosius pasveikino ir trečiokai gimnazistai, sušokę „Agotėlę“, o muzikiniais kūriniais džiugino talentingosios pirmokės gimnazistės Agota Andrulytė, Eglė Balniūtė, Beata Gineitytė. Buvusi gimnazistė Augustė Beinoravičiūtė, kalbėjusi buvusių mokinių vardu, pasidalino savo prisiminimais, pasidžiaugė, kad teko mokytis šioje gimnazijoje, kad pavyko įgyvendinti svajones. Šventinės programos pabaigoje pasirodė daug gražių emocijų sukėlusi mokytojų repo grupė pavadinimu „VGK“.

Džiaugiamės, kad gimnazistai sugrįžta į savo buvusią mokyklą, į savo suolą, kuris mintimis sugrąžina į tą nerūpestingą laiką. Sugrįžta jie jau kitokie – tai sugrįžimas į praeitį, kur buvo daug svajonių, ne visos galbūt ir išsipildė, ne vienas patyręs ne tik džiaugsmų, bet ir nusivylimų, subrandinti patirčių. Skambant gimnazijos himnui, visi skirstėsi į klases, kur su buvusiais auklėtojais ir mokytojais dalijosi prisiminimais apie čia praleistą laiką.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku