Pradinis Metraštis Lieporių abiturientai keliavo aplink pasaulį per 47 minutes

Lieporių abiturientai keliavo aplink pasaulį per 47 minutes

: admin

Šimtadienis – viena iš gražiausių mokyklos baigimo švenčių. Ji žymi laiko ribą – kiek nedaug liko iki egzaminų, kiek nedaug liko iki mokyklos baigimo, kiek nedaug liko iki slenksčio, skiriančio nerūpestingą mokyklinį gyvenimą ir suaugusiųjų pasaulį.

Šiaulių Lieporių gimnazijos abiturientai Šimtadienio proga pakvietė mokyklos bendruomenę pažiūrėti spektaklio ,,Aplink pasaulį per 47 minutes“. Spektaklio režisierė Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė. Keliaudami po įvairias pasaulio šalis abiturientai improvizavo, koks gyvenimas jų lauktų vienur ar kitur. Kad ir kaip beviliotų svetimi kraštai, niekur nėra geriau nei Lietuvoj, savam krašte su artimaisiais.

Abiturientus sveikino bei daug gražių palinkėjimų išsakė ir Lieporių gimnazijos direktorė S. Malinauskienė, ir Gegužių progimnazijos direktorė S. Baranauskienė, ir gimnazijos trečiokai, kurie sukūrė nuotaikingą filmuką ir dovanojo šokį. Tėvų vardu kalbėjo D. Tamašauskas.

Visus gimnazijoje praleistus metus šalia buvo klasių auklėtojos Ž. Braslauskienė, L. Gricienė, I. Dagienė, R. Norkutė, L. Žukauskienė. Jos savo auklėtiniams skirtame filmuke sudėjo gražiausias akimirkas, patirtas kartu, bet nepamiršo iš gyvenimiškos išminties, kurios prireiks keliaujant per gyvenimą.

Per šimtą dienų galima daug ką pamatyti, suprasti, išmokti. Tad prasidedant šimto žingsnių kelionei linkime kuo didžiausios sėkmės abiturientams.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku