Pradinis Metraštis Lieporių bendruomenės šventėje – „kelionė“ po Lietuvą

Lieporių bendruomenės šventėje – „kelionė“ po Lietuvą

: admin

Lieporių gimnazijos bendruomenės nariai tradiciškai rinkosi į Bendruomenės šventę. Gimnazistai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai gražią ir saulėtą pavakarę praleido kartu. Sambūrio metu netrūko muzikos, dainų, šokių. Šios šventės tikslas – dar kartą susitikti, pabūti kartu, pabendrauti, pasijusti savu.

Šiemet šventės dalyviai „keliavo“ po Lietuvą. Kiekviena klasė buvo pasirinkusi kurį nors miestą ir turėjo jį pristatyti. Pristatymo forma įvairi – dekoracijos, aprangos detalės, patiekalai… Taip su dainomis ir šokiais , „keliavome“ į Kuršėnus, Kupiškį, Plungę, Kėdainius, Vilnių, Palangą, Kelmę, Uteną, Telšius, Rokiškį, Trakus, Klaipėdą, Šiaulius, Nidą ir Kauną.
Šventės dalyviai aktyviai leido laiką sportinėse rungtyse, kurias mokiniams buvo parengę kūno kultūros mokytojai Jūratė, Robertas ir Dainius. Veikė kūrybinės dirbtuvės: buvo galima pasidalinti smilkalų iš natūralių produktų. Juos mokė galinti trečiokų mamos, mokyklos tarybos narės Kristina ir Erika. Visus šokti ir negailėti kojų kvietė šokių mokytojas A. Arlauskas. Be to, vyko ir „lobio“ paieškos: mokiniai pagal nuorodas turėjo surasti paslėptą „lobį“ – pirmoji lagaminą rado 3D komanda!
Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė džiaugėsi vieninga ir gausia Lieporių gimnazijos bendruomene, sakė, kad ši šventė labai laukiama visų, ir apdovanojo visas klases Padėkomis už dalyvavimą bendruomenės šventėje. Renginys subūrė draugėn, suartino ir nepaliko abejingų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku